Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Аметист

 

Аметист - камінь, що представляє собою найцінніший різновид кварцу. Мінерал частіше має фіолетове, темно-пурпурне, лілово-фіолетове і рожеве забарвлення, рідше - криваво-червоне. Блиск каменю скляний. Під тривалим впливом сонячних променів темний аметист вицвітає і блідне. Аметист витримує вплив високих температур.

 

Своє найменування камінь отримав від імені грецької німфи Аметіс. Само давньогрецьке слово «amethystos» означає «не п'яний, тверезий». У природі аметист утворюється у вигляді кристаликів витягнутої форми завдовжки від п'яти до ста міліметрів. Мінерали високої якості добувають в Бразилії, Уругваї та на Уралі.

 

Лікувальні властивості аметиста

 

Вважається, що аметист наділений особливими властивостями. Він здатний охоронити свого власника від пияцтва або врятувати від надмірного сп'яніння.

 

Аметист часто поміщають на ніч у посудину з питною водою. На ранок така вода вбере в себе всі лікувальні властивості аметиста і виявиться особливо корисною при простудних захворюваннях, надасть сприятливий вплив на капіляри і може вилікувати нирки і печінку.

 

Мінерал зміцнює пам'ять, сприяє стабілізації нервової системи людини і допомагає контролювати свої емоції. Відома також чудова особливість аметисту виліковувати захворювання шкіри.

 

Якщо покласти аметист по подушку, що він позбавить людину від безсоння. Якщо покласти камінь на лоб, що він заспокоїть головний біль. У давнину вироби з аметисту носили в часи епідемій, оскільки вірили, що він захистить від інфекції.

 

Сьогодні літотерапевти радять використовувати аметист при порушенні мозкового кровообігу. Вважається, що якщо носити камінь у вигляді обручки на безіменному пальці правої руки, то він сприяє зміцненню імунітету, а носіння аметиста в сережках допомагає зберегти зір.

 

Магічні властивості аметиста

 

Аметист символізує щирість, миролюбність і щирість. Магічні властивості аметиста допоможуть його власнику зняти тривогу і хвилювання. Особлива внутрішня енергетика каменю допомагає закоханим знайти вірність у стосунках. Деякі вдівці та вдови носили вироби з аметисту як знак безсмертної любові до померлого подружжя. Тому аметист є ще й символом чистої, відданої любові.

 

У древнегаумерскіх табличках йдеться про особливі магічні властивості аметисту, які здатні викликати любов до дарувальника каменю, не залежно від того, чи був закоханий чоловік, який отримав такий подарунок, чи ні. Тому зарученим або одруженим людям, а також всім, хто не хоче розлюбити своїх вибраних, не рекомендується приймати в подарунок будь-які вироби з аметистом від сторонніх людей.

 

Якщо носити прикраси з аметисту в сріблі, це буде сприяти діловим зустрічам, встановленню дружніх контактів, які обов'язково принесуть успіх. Носіння аметисту на шиї в золотій оправі призводить організм людини до енергетичного рівноваги.

 

Вважається, що камінь може допомогти безплідним жінкам знайти радість материнства. Аметист також здатний допомогти людині розвинути його внутрішні здібності, осягнути вікову мудрість.

 

cлідуюча>>>

Зображення: