Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Амблігоніт

 

Слово «Амблігоніт» має давньогрецьке походження. Воно утворилося від слів «тупий» і «кут». Амблігоніт є літієво-алюмінієво-фтор-гідроксильних фосфатом. Кристали цього мінералу мають недосконалу форму. Він частіше зустрічається в щільних зернистих масах.

 

Камінь може мати різне забарвлення, яка варіюється від прозорого до блідо-рожевою, блакитною або жовтої. Мінерал відсвічує холодним скляним блиском.

 

Багаті родовища актіноліта виявлені в Бразилії, США та інших країнах. Найбільший у світі кристал цього мінералу був знайдений саме в Бразилії.

 

Лікувальні властивості амблігоніта

 

Не відомо якихось особливих власних лікувальних властивостей амблігоніта. Однак він вважається відмінним помічником масажистів і лікарів. За допомогою амблігоніта доктор може збільшити свої здібності, якщо буде носити перстень з цим каменем на середньому пальці лівої руки, коли буде створювати ліки або виписувати рецепт. Масажистам рекомендується за 5-7 хвилин перед проведенням сеансу тримати в руках цей мінерал.

 

Магічні властивості амблігоніта

 

Астрологи вважають, що Амблігоніт є провідником енергії чотирьох стихій: Повітря, Землі, Води, Вогню. Часто магічні властивості амблігоніта застосовують на практиці маги, чаклуни, екстрасенси, знахарі та народні цілителі. За допомогою цього каменя вони можуть налаштуватися на хвилю біополя будь-якої людини.

 

Взаємодіючи з цим каменем, люди, що володіють нетрадиційними здібностями, можуть викликати потрібну стихію і пустити її енергію на благо людини. Однак, якщо людина не наділений екстраординарним, надприродним даром або спеціально не навчався роботі з біополем людини, то йому краще не намагатися добитися подібного ефекту від цього мінералу.

 

Амблігоніт примхливий в цьому відношенні і не любить дотиків рук дилетантів. Він може позбавити занадто зухвалого людини душевного спокою і ментального рівноваги, що може виявлятися в появі безсоння або навіть втрати пам'яті.

 

Людям, наділеним екстрасенсорними здібностями, Амблігоніт можна використовувати незалежно від дати їх народження та знака зодіаку. Виняток становлять Скорпіони, яким він категорично протипоказаний. Амблигонит відбирає у них всю життєву силу, і тому людям, що народилися в період з 24 жовтня по 22 листопада, не слід намагатися контактувати з цим мінералом.

 

Характерна здатність даного каменю в тому, що він ніколи не використовується як талісман, амулет або оберіг. Він тільки може справити позитивний вплив на встановлення контакту біоенергетики людини з енергіями однієї з чотирьох стихій.

 

cлідуюча>>>

Зображення: