Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Амазоніт

 

Амазоніт - це камінь, що представляє собою різновид калієвого польового шпату (Мікроклін). Камінь має магматичне походження. Найчастіше його можна виявити в гранітах і пегматитах.

 

Назва каменю звучить як «амазонський камінь». Є основні дві версії походження цього найменування. Незважаючи на назву, в басейні річки Амазонки камінь ніколи не добували, однак місцеві аборигени колись носили амулети з схожого зеленого каменю.

 

Інша версія пов'язує походження назви з міфологічним народом амазонок, які особливо любили зелений колір. Зустрічаються інші назви цього каменя або його різновидів: амазонський жад, амазонський камінь, колорадський жад.

 

Зазвичай камінь синювато-сірого або голубувато-зеленого кольору. Часто на ньому помічаються білі і тьмяні плями, крапки. Зустрічаються мінерали й з білим відтінком. Камінь відсвічує холодним скляним блиском. У складі каменю можлива наявність домішок свинцю і рубідію.

 

Багате родовище амазоніта виявлено в Бразилії, Росії, Канаді, Монголії, Індії, США і Африці. У Росії ще в XVIII в. виявлені величезні поклади амазоніта на Уралі, Кольському півострові і в Забайкаллі.

 

Лікувальні властивості амазоніта

 

За народними повір'ями вважалося, що носіння прикрас з амазоніта вбереже від передчасного старіння і зробить шкіру здоровою. Рекомендовано носити вироби з цим мінералом людям, що страждають від артриту, ревматизму, остеохондрозу.

 

Проводити сеанси масажу з кулями з цього каменю бажано людям, які прагнуть позбутися від закупорки судин або варикозного розширення вен. Масаж амазонітовимі кулями, допоможе уникнути серцево-судинних захворювань.

 

У Росії амазоніт завжди вважався корисним при епілепсії. Також широко була поширена думка, що амазоніт народжує в літніх людях пориви молодості. Він повинен допомогти літнім дамам поліпшити стан шкіри і вилікувати нервові виснаження. Чи не радилося зловживати лікувальними властивостями амазоніта, оскільки він заохочує природну лінь.

 

Магічні властивості амазоніта

 

У багатьох древніх народів амазоніт був символом нев'янучого здоров'я. Магічні властивості амазоніта повинні були надати його господареві сміливості та відваги, відновити його життєві сили. Існує легенда, за якою цей камінь повертає молодість літнім людям.

 

У Росії його активно застосовували для оберігання від головних болів і від сонячного удару. Амазоніт шанували як камінь, що зберігає міцні сімейні узи. Він робить міцної любов у шлюбі. І в наші дні монголи носять при собі амазоніт, щоб зміцнити сімейні і дружні узи.

 

Однак, господар повинен бути акуратний з амазонітом. Астрологи попереджають, що камінь не всякого буде слухатися. Камінь дуже примхливий, і тільки сильний духом може розраховувати на його прихильність. Той, хто зумів упоратися з каменем, отримає безцінну підтримку від мінералу. Втім, шкоди іншим людям він не принесе, і просто буде для них порожній дрібничкою. Однак, камінь може і не злюбили людину, тоді можуть загостритися всі її недоліки.

 

Люди, що народилися під знаками Рака, Овна, Скорпіона й Тільця, мають більшу можливість подружитися з амазонітом.

 

cлідуюча>>>

Зображення: