Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Алмаз

 

Алмаз - один з найпопулярніших і найдорожчих каменів у світі. Головною відмітною ознакою алмазу є його неперевершена міцність. Зазвичай цей камінь безбарвний або має невеликі бурі, жовті, зелені, сірі або рожеві відтінки. Забарвлення каменя часто розподіляється нерівномірно. Для алмазу характерний яскравий блиск.

 

Під дією рентгенівських, ультрафіолетових і катодних променів майже всі алмази люминесцируют. Гранований алмаз називають діамантом. У природі алмази зустрічаються в глибинних земних породах і глубокометаморфізованних гранітових гнейсах. Алмази невеликих розмірів у великих кількостях виявлені в метеоритах і на місцях гігантських метеоритних кратерів, де переплавлені гірські породи включають розсипи мелкокристалличного алмазу.

 

Найбільші родовища алмазів знаходяться в ПАР, Ботсвані, Конго (Заїр), Намібії і Росії: на Уралі і в Якутії.

 

Лікувальні властивості алмазу

 

З давніх часів люди помітили особливі лікувальні властивості алмазу. Вважається, що цей камінь може вилікувати свого власника від різних психічних розладів, таких як депресії, нервові зриви і фобії.

 

Багато літотерапевтів стверджують, що алмаз сприятливо впливає на нервову систему людини і допомагає налаштувати думки на здоровий лад. Саме тому вони рекомендують використовувати алмаз з метою позбавлення від пристрастей до тютюнопаління, алкоголізму, і навіть для лікування наркоманії. Алмаз володіє жарознижуючою дією.

 

Його використовують для лікування бронхітів, гепатиту, запалення легенів, передміхурової залози, різних інфекційних захворювань і нездужань у суглобах. Самоцвіт може вилікувати свого власника від лунатизму.

 

Алмази із зеленуватим відтінком допомагають вилікувати апоплексію і склероз, попереджають утворення каменів у нирках, заспокоюють головні болі, оберігають від пристріту і ударів блискавки.

 

Алмаз застосовують як тонізуючий серцеву діяльність талісмана.

 

Магічні властивості алмазу

 

Згідно з переконаннями древніх народів, алмаз сприяє ефективному омолодженню і належному духовному розвитку людини. Магічні властивості алмазу здатні додати власнику каменя такі якості, як рішучість, сміливість, твердість духу. Вважається, що цей камінь приносить успіх і удачу.

 

Алмаз символізує твердість, невинність і хоробрість. Стародавні люди вважали, що алмаз здатний посилити гостроту слуху, зберегти від нападів диких звірів і оберегти від злих духів і чаклунських чар, спрямованих на його власника.

 

Для того, щоб алмаз мав велику силу, він повинен бути придбаний вільно, без насильства і примусу. Потрібно мати на увазі, що камінь може втратити свою силу внаслідок гріховності людини, що його носить. Особливо великою магічною силою володіють діаманти, які отримані у спадок: дочкою від матері, сином від батька.

 

Якщо діамант був куплений, то його потрібно приручити, тільки тоді він буде працювати на свого нового власника. Носити чужі кільця з діамантом вкрай не рекомендується. Алмаз, що має внутрішні плями, вважається надзвичайно нещасливим і навіть фатальним каменем.

 

cлідуюча>>>

Зображення: