Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Альмандин

 

Альмандин - це мінерал з групи гранатів. Походження назви пов'язане з назвою місцевості Алабанда в Малій Азії. Зустрічаються інші назви цього каменя або його різновидів: алабандська Веніс, сіріамскій гранат, бечета, карбункул, карфукельштейн, цейлонський гранат, східний гранат, антракс, фалум. Особливо часто зустрічається назва «червоний гранат», оскільки камінь схожий на розпечені вуглинки.

 

Альмандин можна виявити в метаморфічних породах. Часто він зустрічається серед слюдистих сланців. Він «виростає» серед них, як би вбираючи в себе сусідні мінерали, тому часто в ньому спостерігаються вкраплення інших мінералів.

 

За своєю видовий характеристиці альмандин відноситься до залізисто-алюмінієвих гранат. Альмандин має червоний, буро-червоний, фіолетово-червоний і темно-бурий кольори. Особливості кольору залежать від домішки заліза.

 

Наприклад, якщо в альмандині маються вкраплення хрому, то камінь буде мати колірний ефект, як у александрита. Камінь має скляний холодний блиск. Він досить прозорий.

 

Багаті родовища альмандина маються на острові Шрі-Ланка, Мадагаскарі, Кольському півострові, в Індії, США, Канаді, Австрії, Бразилії, Японії та Танзанії.

 

Лікувальні властивості альмандина

 

У Стародавній Індії головним лікувальним властивістю альмандина вважалася здатність до відновлення неправильного обміну речовин. Камінь також міг благотворно вплинути на фригідність та імпотенцію, посилити сексуальний потяг.

 

Літотерапевт використовують альмандин для прискорення процесу загоєння ран. Мінерал може також допомогти позбутися навіть трофічних виразок, алергічних висипань і екзем. Мінерал зміцнює серцево-судинну систему. Він володіє загальнотерапевтичний дією і здатний підвищити імунітет.

 

Магічні властивості альмандина

 

За народними повір'ями, мандрівник був зобов'язаний носити з собою будь-який виріб з альмандина. Камінь захистить його господаря від різних неприємностей, в тому числі від хвороб, насильства. Камінь також вішали на шию породіллям, оскільки стародавні вважали, що магічні властивості альмандина подарують власниці життєву силу або енергію, і тим самим полегшить пологи.

 

По наші дні альмандин є символом вірності в Західній Європі.

 

За східною традицією, камінь здатний зняти з власника всі страхи і печалі, він захищає від надмірного гніву як ззовні, так і зсередини. Альмандин вважається також каменем розваг, свята і веселощів. Тому не рекомендується довго носити камінь при собі, оскільки він може наділити свого власника надмірної легковажністю і безпечністю.

 

Альмандин здатний відволікти від проблем, тому брати його з собою краще тільки на бали, вечірки і тривалі подорожі. Не варто носити при собі на роботу або навчання. Коли настають вирішальні моменти в житті, камінь краще прибрати подалі в коробку і накрити щільно кришкою. Найкраще він підходить практичним Козерогам, яким він додасть легковажності і дозволить розслабитися.

 

Однак, ні в якому разі не слід носити альмандин Близнюкам і Рибам, за винятком, коли мінерал вони будуть носити тільки з прикрасою на різні урочистості.

 

cлідуюча>>>

Зображення: