Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Алебастр

 

Слово «алебастр» має давньогрецьке походження. Воно утворилося від слова alahastros. Правда, його значення досі достеменно не встановлено. Передбачається, що ця назва пов'язана з найменуванням маленьких судин з гіпсової породи, призначених для розпалювання в них пахощів.

 

Алебастр є одним з видів гіпсу. Він теж зазвичай білого кольору, проте в природі зустрічаються алебастру із зеленим або рожевим відтінком. Мінерал відсвічує приємним м'яким шовковистим блиском. Алебастр непрозорий, але просвічується по краях.

 

Багаті родовища алебастру виявлені в Італії, США, Німеччини, Англії, Італії, Франції та інших країнах.

 

Лікувальні властивості алебастру

 

За народними повір'ями, алебастр допомагав при лікуванні захворювань внутрішніх органів, таких як нирки, печінка, шлунок, підшлункова залоза.

 

Також він благотворно впливав на ендокринну систему. За що дійшли до нас рукописів, вчені встановили, що цей мінерал цілитель накладав на область ураженого органу, прив'язуючи його до тіла за допомогою тканини, бавовняної або вовняної. Камінь було носити до тих пір, поки хвороба не вилікується.

 

Також стародавні цілителі вважали, що лікувальні властивості алебастру допоможуть підсилити дію будь-якого цілющого зілля, тому лікарські напої наполягали, кладучи на дно чаші шматочки алебастру.

 

Магічні властивості алебастру

 

У давні часи з алебастру вирізали фігурки жертовних тварин, богів, різну храмову начиння: світильники, ритуальні чаші. В Єгипті були знайдені різні предмети з цього каменю в гробницях фараонів. Вважалося, що з фараоном слід захоронити алебастрові речі, які б імітували ті, що були їм особливо улюблені. Алебастрові копії продовжували служити цареві в загробному житті.

 

Стародавні люди вірили, що настільки крихкий і м'який камінь посланий богами людям, щоб нагадати їм, наскільки вразлива їх смертна людське життя. Хоча при цьому алебастр вважався сильним оберегом від гніву богів.

 

Магічні властивості алебастру особливо сприятливі людям, народженим під знаками Води і Повітря. Мінерал дуже крихкий, тому єдиний виріб, в якості якого його можна носити, це буси. Знакам Вогню і Землі він буде просто красивою дрібничкою. Шкоди він їм не принесе, але і користі особливої ​​від нього їм теж не буде.

 

Алебастр в якості талісмана може захистити свого господаря від енергетичного негативу, особливо від невдоволення начальства. Він підкаже правильне рішення проблем, захистить від невірних вчинків. Якщо талісман загубився або зламався, то не слід сумувати. Це означає, що алебастр взяв на себе якусь біду, рятуючи тим самим свого господаря від якоїсь великої неприємності.

 

На кордоні Туви і Монголії можна побачити масив, його вершина, «Зірочка», повністю складена з алебастру. Її часто використовують як орієнтир для аеронавігації.

 

cлідуюча>>>

Зображення: