Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Альбіт

 

Назва «альбіт» має латинське походження. Воно пов'язане зі словом «albus» - білий. Альбіт по видовий характеристиці відноситься до натрових польових шпатів. Кристали цього мінералу частіше розташовані у вигляді скупчення зерен неправильної форми.

 

Найбільш часто зустрічаються камені сірого кольору з різними відтінками. Також зустрічаються альбіти сіро-блакитного, синьо-блакитного або блідо-фіолетового відтінків. Камінь найчастіше має оптичний ефект, що проявляється у вигляді райдужного колірного сяйва при яскравому освітленні на рівному сколі каменів і особливо після їх полірування.

 

Камінь відсвічує скляним блиском. Багаті родовища альбіта виявлені в США, Канаді, Швеції, Норвегії та інших країнах.

 

Лікувальні властивості альбіта

 

Альбіт використовують для профілактики хвороб внутрішніх органів, таких як селезінка, печінка, нирки. Застосовується альбіт наступним чином: мінерал потрібно накласти на хворе місце безпосередньо після прийому відповідних медикаментів, потім почекати хвилин 15-20, лежачи в зручній позі.

 

З давніх часів вважається, що камінь вбирає в себе всі негативні процеси. Після процедури камінь потрібно промити проточною водою. Так змивається весь видобутий негатив з хворого органу. Потім камінь повинен спокійно полежати протягом дня і зарядитися новою енергією, тільки після цього можна заново використовувати лікувальні властивості альбіта.

 

Магічні властивості альбіта

 

Магічні властивості альбіта були відкриті в далекій давнині. Астрологи вважають, що альбіт можна використовувати в якості провідника енергії Місяця і Сонця. Тому при проведенні ритуалів ніколи не використовується цей камінь в одному екземплярі. Як мінімум з собою потрібно мати два камені.

 

У китайській традиції альбіт використовується як засіб гармонізації навколишнього середовища людини і його внутрішнього світу. Щоб перебувати в мирі з самим собою, людина повинна оточити себе рівною кількістю енергії Інь і Ян. Коли є надлишок якої з сил, її слід нейтралізувати, і додати відсутньої сили. Місячний альбіт здатний притягувати енергію Інь, а сонячний альбіт - Ян. Щоб зробити камені такими, їх слід зарядити при світлі відповідного світила.

 

При світлі ночі в молодика слід викладати камінь на підвіконня, так, щоб світло падало на нього. Щоб магічні властивості місячного альбіта не пропали, вдень його слід прибирати в шкатулку. Інший камінь аналогічно заряджати тільки вдень.

 

З каменю виходять сильні талісмани. Один камінь нічого не принесе його власнику, альбіти слід використовувати в парі. Тоді талісман здатний наділити власника мудрістю, додати розумових здібностей.

 

Камінь дозволяє філософськи ставитися до всіх подій, що відбуваються в житті людини. Якщо його повісити на вхідні двері перед житлом, тоді будинок буде очищатися від негативу ззовні.

 

cлідуюча>>>

Зображення: