Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Аквамарин

 

Аквамарин - це прозорий мінерал, різновид берилу, блакитного або синьо-зеленого кольору - кольору морської хвилі. Забарвлення аквамарина в більшості випадків рівномірна, але зустрічаються також кристали із зональним розподілом забарвлення. Так, у природі можна виявити аквамарини з ядром жовтуватого або зеленого відтінку і синюватою забарвленням по кінцям.

 

Основна ознака аквамарина - його двоколірність, яку можна розрізнити, змінюючи кут зору. Цей камінь має скляний блиск, нерівний злам і недосконалу спайність, вицвітає на сонці. На тілі кристала часто помітна поперечна окремість. Сингонія аквамарина гексагональна у вигляді шестигранних кристалів призматичної форми.

 

Аквамарин зазвичай утворюється в гідротермальних жилах, гранітних пегматитах і в метасоматічеських гірських породах, що складаються переважно з кварцу і світлих слюд. Мінерал поширений в Бразилії, Індії, Південній Африці, в більшості штатів США, на Мадагаскарі, Уралі і Східному Забайкаллі.

 

Лікувальні властивості аквамарина

 

Аквамарин спрадавна приписуються особливі лікувальні властивості. Його часто використовували моряки при морської хвороби. Вважається, що цей мінерал сприяє полегшенню зубного болю, а також болі в печінці та шлунку. За допомогою аквамарина можна поліпшити зір. Лікувальні властивості аквамарина допомагають при збудженні і розладі нервової системи, сприяють виведенню надлишку рідини з організму людини, покращують обмін речовин.

 

Аквамарин також сприяє зміцненню імунітету. Носіння кулона з цим каменем допомагає вилікувати хвороби щитовидної залози. Обручки з аквамарином виліковують шкірні захворювання. Аквамаринові сережки допомагають полегшити головний біль і позбавляють від безпричинних побоювань і безсоння.

 

Магічні властивості аквамарина

 

Здавна аквамарин вважався одним з основних і могутніх магічних каменів. Його часто застосовували при виготовленні магічних амулетів, охолоджуючих запал сварок і пристрастей, спричинябчих заспокійливу дію на сили природи, стабілізуючих емоційну і інтелектуальну сферу, розкриваючих внутрішню силу людини. Аквамаринові амулети часто оберігали моряків у плаванні.

 

Цей камінь наділений силою, здатною допомогти своєму власникові усвідомити загадковий зміст самих звичайних речей, подій і явищ. Він вчить свого власника концентрувати і спрямовувати внутрішню енергію його бажань на благо людства, дає йому можливість емоційного і раціонального розуміння навколишньої дійсності.

 

Аквамарин має властивість припиняти дії і думки свого власника, які можуть порушувати закони моральності і всесвітнього рівноваги. Його чистота і прозорість здатна викрити будь астральний обман і людську неправду.

 

Аквамарин здатний змінювати свій колір залежно від настрою свого власника і стану погоди.

 

Цей мінерал особливо рекомендують використовувати в якості талісмана людям, що займаються науково-дослідною роботою, і мандрівникам. Також вважається, що за допомогою магічних властивостей аквамарина без праці можна кинути палити, позбутися алкоголізму, знайти душевну сміливість і впевненість у собі.

 

cлідуюча>>>

Зображення: