Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Актіноліт

 

Слово «актіноліт» має давньогрецьке походження. Воно утворилося від поєднання слів «aktinos» - промінь і «lithos» - камінь. Зустрічаються інші назви цього каменя або його різновидів: смарагдовий шпат, тремоліт, стіболіт, смарагдами й тому подібні. Цей камінь найчастіше використовують як виробний.

 

Актіноліт містить у своєму складі кремній. Камінь має зелене забарвлення з відливами, або коричневого, або сірого. Блиск у мінералу скляний.

 

Багаті родовища актіноліта виявлені в Китаї, Африці, Канаді, Новій Зеландії, Росії та інших країнах.

 

Лікувальні властивості актіноліта

 

Лікувальні властивості актіноліта відомі людям з давніх часів. Цей камінь активно використовують у народній медицині. Його застосовують для лікування різних захворювань волосяного і шкірного покривів. Якщо мінерал носити у вигляді прикрас на обох руках, то він допоможе його власникові позбутися від лишаю, шкірного грибка і екземи.

 

Для лікування лущення шкіри камінь потрібно носити на середньому пальці правої руки, причому, його слід надіслати в срібло. Якщо людину сильно турбує випадання волосся або лупа, то лікувальні властивості актіноліта будуть виявлятися, якщо камінь оправити в срібло у вигляді сережок.

 

Магічні властивості актіноліта

 

Китайці вірять, що актиноліт «зчитує» долю господаря. Він може навіть впливати на нього і виправляти якісь призначені йому події. У виду цього жителі Китаю вважають поганим вчинком підібрати на вулиці цей камінь. Камінь міг бути ким-небудь загублений, і тому вони бояться, що доля колишнього власника може магічним чином перейти на знахідок.

 

Африканські шамани вважають, що магічні властивості актіноліта дозволяють виявляти брехню. Найчастіше вони застосовують камені, що володіють ефектом «котячого ока», в якості детектора брехні. Якщо в руках тримає його людини камінь почне мерехтіти, то це означає, що він розповідає правду. Якщо камінь по-іншому відповість на дотик, то шамани могли безперешкодно звинуватити людину у брехні.

 

Жителі Уралу в давнину вірили, що той, хто знайде кристал цього каменю, обов'язково в недалекому майбутньому або прославиться, або розбагатіє. Камінь міг посприяти виконанню найсокровеннішого бажання знахідок.

 

Камінь універсальний, тому прикраси з ним можна носити людям, які народилися під будь-яким знаком зодіаку. Але актиноліт може належати лише одній людині, оскільки він сприймає долю останнього і стає з господарем єдиним цілим. Тому цей самоцвіт не варто нікому дарувати або передавати іншим чином. Астрологи упевнені, що, покинувши свого власника, камінь може забрати з собою його удачу.

 

В якості талісмана актіноліт рекомендується носити людям, що займаються науковими дослідженнями, в тому числі і студентам. Він допоможе своєму хазяїнові прийняти правильне рішення, розібратися в своїх прагненнях. Також він може дати здатність розуміння прихованого сенсу слів співбесідника.

 

cлідуюча>>>

Зображення: