Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Аксініт

 

Виникнення самого слова «аксініт» пов'язане з грецьким словом «axe» - сокира. Камінь отримав таке найменування за форму головки кристала: гостру і клиноподібну. Мінерал відкрив Рене Жюст Гауї в 1797 році. Аксініт відноситься до складних кальцієво-алюмінієвим боросілікатам. Він утворюється в так званих апатитах. Зустрічається в більшій мірі в контактово-метасоматичних і гідротермічних покладах.

 

Аксініти зазвичай бувають бурого, фіолетово-бурою, або синювато-фіолетового забарвлення. Камінь прозорий, просвічується. Часто цей мінерал плутають з димчастим кварцом.

 

Переважно аксініт добувають на острові Тасманія, в Альпах, Канаді, США та інших країнах. Ювелірної якості мінерали, а також рідкісну блакитну різновид каменю можна зустріти в Бразилії і Танзанії.

 

Лікувальні властивості аксініта

 

Лікувальні властивості аксініта особливо часто застосовуються при лікуванні жіночих захворювань. Якщо його носити на грудях у вигляді брошки, то він буде охороняти господиню від мастопатії. За народними повір'ями, камінь збільшує лактацію, тому його бажано носити годуючим матерям.

 

Якщо ж носити аксиніт вправляння в сережки, то він допоможе заспокоїти головний біль, а також розслабить нерви і нормалізує психіку. Кільця з цим каменем, якщо їх носити на пальці лівої руки, виліковують безпліддя і можуть позбавити від фригідності. Він урівноважує сексуальну енергію, покращує ерекцію і підвищує репродуктивну функцію.

 

Магічні властивості аксініта

 

У стародавні часи аксиніт використовували при вчиненні специфічного ритуалу посвячення в жриці місяця молодих дівчат. Дівчата могли за своїм вибором служити однією з трьох Богинь: Артеміді (богині зростаючої місяця), Гекаті (богині темної і спадної місяця) або Селені (богині повного місяця). Залежно від цього вибору визначався і колір каменю.

 

Служниці Артеміди на грудях носили кулони з аксінітом перлинно-сірого кольору; Гекати, темної богині - темно-фіолетового; Селени - медово-жовтого. Стародавні люди вірили, що цей камінь як би з'єднує невидимими узами дівчину і богиню. Через аксиніт дівчина отримувала поради, накази і попередження від своєї володарки.

 

У Тасманії вважається, що аксиніт зроблений із сліз Місяця. Тому аборигени їх кидають у водойми, щоб висушити ці сльози. Наречені і породіллі повинні носити завжди при собі які-небудь прикраси з аксініта, оскільки «сльози Місяця» позбавляють його господиню від необдуманих дій.

 

За китайським віруванням, магічні властивості аксініта притягують до нього енергію Інь. Камінь є своєрідним акумулятором цієї енергії. За допомогою каменів або різних виробів з них знавці фен-шуй можуть нейтралізувати войовничу енергію Ян, після чого, на думку жителів Китаю, в будинку має настати тиша і гармонія.

 

Не рекомендується носити прикраси з аксініта людям, народженим під знаками Вогню, а саме Овен, Левам, Стрільцям.

 

cлідуюча>>>

Зображення: