Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Агат

 

Агат - один з різновидів кварцу. Цей мінерал має тонковолокнистой структурою халцедону, відрізняється шаруватої різнобарвною текстурою і полосчатим спрямованістю забарвлення. Агат дуже різноманітний за своїм зовнішнім виглядом. У ньому можуть бути присутніми різні кольори: від темно-коричневого до білого.
 
Походження агата пов'язане із взаємодією розпеченого вулканічних гірських порід при охолодженні і освіті туфу. Агат зустрічається в Німеччині, Мексиці, Грузії, Вірменії, Індії, Уругваї, в південних районах Бразилії, на Уралі, в Криму та в Забайкаллі.
 
Лікувальні властивості агата
 
З давніх пір вважається, що агат зміцнює зір, допомагає процесам травлення, запобігає захворюванням нирок. Мохові агати сприяють зміцненню імунної системи.
 
Агат допомагає своєму власнику здолати багато недуг, для цього його потрібно тільки правильно носити. Так, у лікувальних цілях при довгому кашлі і болях в горлі носять агатові намиста; при хворобах ротової порожнини і зубів, а також при судомах надягають сережки з агатом; при хворобах суглобів використовують агатові браслети.
 
Кільце з агатом, надіті на безіменний палець лівої руки, допомагає людям, що страждають серцево-судинними захворюваннями. Такий самий перстень, розташований на середньому пальці правої руки, допоможе людям, які страждають безсонням і схильним до істерик. Брошка з цим мінералом сприяє позбавленню від астми, якнайшвидшому лікуванню запалення легень та бронхітів.
 
Вважається, що виготовлена ​​з міді оправа значно посилює лікувальні властивості агата.
 
Магічні властивості агата
 
Здавна агат використовувався як магічний мінерал, здатний додати будь-якій людині мужність і душевний спокій. За допомогою агатових виробів древні люди захищали себе від грози та іншої негоди. Серед магічних властивостей агата можна відзначити властивість продовжувати життя, розвивати особливу тонкість почуттів і притягувати до себе успіх.
 
Вважалося, що чорний агат дає своєму власникові владу над силами пекла. Цей мінерал здатний зберегти людини від наркоманії та пияцтва. Він відганяє погані думки, тому якщо покласти камінь під подушку, то ви побачите гарні сни.
 
Багато мандрівників, особливо ті, які перетинали пустельні місця, коли їх сильно мучила спрага, смоктали невеликі пластинки агата - це допомагало їм вижити в суворих умовах.
 
З давніх часів до нас дійшло повір'я, що цей камінь допомагає коханим зберегти вірність одне одному, тому завжди перед тривалою розлукою вони обмінювалися агатовими кільцями.
 
Агату часто приписуються особливі властивості підвищувати красномовство і прозорливість свого власника. Окремі камені відкривають перед людиною дар ясновидіння.
 
Агат як талісман допомагає своєму власнику виявити обман і виявити недоброзичливців. Він попереджає про наближення неприємності. Агат спонукає свого власника до сприйняття всіх тонкощів цього світу, робить його чуйним і уважним, що значно підвищує якість усіх рецепторів людського тіла.
 
 
Зображення: