Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Агальматоліт

 

Камінь агальматоліт - це дрібнозерниста метаморфічна гірська порода, що представляє собою непрозорий мінерал з гладкою, «мильної» поверхнею, різновид пірофілліта. Агальматоліти можуть бути найрізноманітніших кольорів і тонів. Зустрічаються камені сірого, білого, буруватого, зеленуватого і жовтуватого відтінку. Значно рідше можна зустріти мінерал червоного або темно-вишневого кольору.
 
Відмінною особливістю агальматоліта є його відносна м'якість. Після випалу мінерал твердне. Агальматоліт утворюється внаслідок гідротермальних процесів, що проходять під дією низьких температур.
 
Великі родовища цього мінералу знаходяться в Кореї, Китаї, Румунії, Чехії, Україні, Узбекистані, Росії (Бурятії) і Японії. Особливо багатою покладами агальматоліта є територія Монголії. Цей камінь часто використовують для виготовлення різного роду виробів.
 
Лікувальні властивості агальматоліта
 
Лікувальні властивості агальматоліта прийшли до нас з глибокої давнини. У нетрадиційної народній медицині агальматоліт застосовується для лікування ревматичних недуг.
 
Шматочки агальматоліта або різьблені фігурки з цього мінералу прикладають до запалених суглобів. Ця нескладна процедура здатна полегшити ревматичні болі. Вважається, що фігурки, виконані з агальматоліта, також допомагають лікувати м'язові блоки, розтягування і затиски.
 
Цей мінерал сприятливо впливає на емоційний, психічний і фізичний стан людини.
 
Магічні властивості агальматоліта
 
Здавна в Сибіру і в Південно-Східній Азії фігури, вирізані з агальматоліта, нерідко заміняли реальних жертовних тварин під час обрядів жертвопринесення.
 
У XIX столітті торговці з Китаю торгували на сибірських ярмарках декоративними агальматолітовимі пагодами мініатюрного розміру, ці фігурки часто використовувалися місцевим населенням в якості амулетів. Вважається, що агальматоліт сприяє поліпшенню інтуїтивного сприйняття навколишнього світу. Агальматолітовие прикраси сприяють виникненню у свого володаря підвищеного співчуття ближньому.
 
Магічні властивості агальматоліта проявляються в особливому впливі каменю на свідомість людини. Вважається, що цей мінерал сприяє розвитку у свого володаря надприродних здібностей, таких як телекінез, гіпноз і телепатія.
 
Агальматоліт підсилює можливості людини, що володіє даром передбачення. Також вважалося, що дарована можновладцям людям скульптура, виконана з агальматоліта, зможе відгородити всіх підлеглих від гніву свого пана чи керівника і пом'якшити його вдачу, пробудити в ньому почуття справедливості.
 
 
 
Зображення: