Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Адуляр

 Адуляр (місячний камінь)

Адуляр є польовим шпатом, його відносять до магматичних глибинних пород. Камінь має вигляд зернистих мас або призматичних кристалів. Він утворюється в надрах землі при кристалізації силікатного розплаву. Також кристали адуляра можна знайти в тріщинах гірських порід, якщо там гарячі водні розчини багаті калієм і кремнеземом, а також у вулканічних гірських породах.

 

Камінь буває прозорим або напівпрозорим, тому про нього поетично кажуть, що він у ньому приховане чисте гірське повітря. Забарвлення найбільш відомої різновиди цього мінералу порівнюють з млосним світлом місяця і називають його відповідно - місячний камінь.

 

Виникнення самого слова «адуляр» пов'язано з назвою гірського масиву Адула в Швейцарії, де знаходитися перше відоме родовище кристалів цього каменю. У двадцятому столітті камінь добували перевага на Шрі-Ланці, однак зараз родовища там виснажилися. Багате родовище адуляр виявлено в південній Індії. Активно видобувають його в США, на Мадагаскарі і в Танзанії.

 

Лікувальні властивості адуляр

 

За народними повір'ями, адуляр тісно пов'язаний з водною стихією. Тому вважається, що адуляр є найкращим очищувачем організму. Він допоможе його господареві вивести всі негативні запалення, оскільки він активно розм'якшує пухлини. Аж до того, що адуляр робить благотворний вплив навіть на злоякісні пухлини.

 

Друге лікувальну властивість адуляр пов'язано з цілющим впливом на нервову систему. Камінь позбавляє свого власника від нервових розладів і психічних захворювань.

 

Для прояву цілющих здібностей адуляр, його слід носити без оправи або оправлені виключно в срібло.

 

Магічні властивості адуляр

 

Адуляр вважається талісманом любові. Він заспокоює в разі сильного душевного розладу після любовних невдач. Він наділяє господаря здібностями до поезії, обдаровує його умінням виражати ясно і красиво свої думки. Адуляр дає своєму власникові дар розуміння природи і людей, допомагає проникнути в їхні серця.

 

Адуляр дарує закоханим розуміння один одного з півслова і навіть без слів. Цей прекрасний мінерал завжди реагує на остигання почуттів: тьмяніє або змінює своє забарвлення.

 

Камінь сильніше світиться в повний місяць. Він є сильним оберегом для вибухових і нестійких людей. Адуляр стримує їх від зайвої непотрібної розтрати енергією.

 

Адуляр захищає людей від енергетичних вампірів і інших людей, здатних завдати шкоди. Він як би очищає навколо свого власника територію, безпечну від їх негативного впливу. Щоб підсилити магічні властивості адуляр, потрібно розмовляти з каменем, просити його про допомогу.

 

Не варто носити мінерал грубим і впертим натурам. Він їм майже марний, оскільки він не любить боротися з цими якостями і прагне співпрацювати тільки з тими, хто сам хоче щось виправити в житті. Місячний камінь здатний зробити людину більш привабливим для інших людей, надає своєму власникові неповторний шарм і вишуканість, допомагає спілкуватися з іншими людьми.

 

cлідуюча>>>

Зображення: