Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Адаміт

 

Адаміт є гіроксіларсенатом цинку. Камінь може мати різні відтінки, залежно від домішок різних сполук, як то: червонуваті, зеленуваті, білуваті, жовтуваті. Адаміт випромінює приємний скляний блиск.

 

Існує декілька відомих найменувань цього каменю, а також його різновидів: адамін, кобальтоадаміт, купроадаміт. Виникнення самого слова «Адаміт» пов'язане з прізвищем відомого мінералога, француза Гілберта Джозефа Адама. Він зібрав перші зразки цього мінералу, першим описав і вивчив його основні характеристики.

 

Найчастіше родовища адаміта зустрічаються на американському континенті в Мексиці, Колумбії, Чилі, США та інших країнах. У Європі Адаміт добувають у Греції, Франції, Англії, Італії, Туреччини.

 

Лікувальні властивості адаміта

 

Лікувальні властивості адаміта досить різноманітні. Адаміт, за народними повір'ями, допоможе його власникові в лікуванні підліткових вугрів, алергічної висипки, нейродерміту. Також Адаміт сприяє очищенню організму від шлаків, пришвидшує обмін речовин. Важливо й те, що Адаміт може допомогти людям з проблемами кало-та сечовиділення.

 

Цілющі властивості цього роду краще проявляються, якщо мінерал оправити в срібло. Бажаючим ж зміцнити свою серцево-судинну систему або поліпшити кровообіг рекомендується носити Адаміт в золотій оправі.

 

Магічні властивості адаміта

 

Магічні властивості адаміта були відомі ще стародавнім індіанцем, які практикували його застосування для здійснення подорожей в інші світи. Під час церемонії жерці зазвичай розводили багаття, потім кидали туди спеціальні трави. Дим від церемоніального багаття вони вдихали, при цьому вони тримали в роті кульку адаміта.

 

Вони вважали, що таким чином можна потрапити як в минуле, так і в майбутнє. Камінь в процесі астрального подорожі захищав від небезпек і допомагав повернутися назад. Також стародавні індійці завжди надягали намиста з адаміта на того, кого збиралися принести в жертву, щоб він міг знайти свій загробний будинок.

 

Адаміт відмінно підходить людям вогняних знаків. Він охолодить їх гарячий запал, і допоможе при необхідності вести себе кілька стриманіше Овнам, Левам, Стрільцям, посилить їх логіку та кмітливість. Знакам землі Адаміт, навпаки, додасть легкості, мрійливості і романтичності, настільки необхідної практичним Козерогам, Тельцям і Дівам.

 

Однак Адаміт показано носити не всім знаком зодіаку. Не варто його носити народженим під знаками Води або Повітря, тобто Ракам, Скорпіоном, Рибам, Терезам, Водоліям і Близнюкам, так як це може їх зробити зайво незібраними, містичність і боязкими.

 

Адаміт часто носять як талісман. Вважається, що він завжди допоможе зробити вірний вибір, заспокоїть і додасть упевненості в собі. Цей камінь можна використовувати як оракул. Якщо людину турбує його майбутнє, Адаміт відповість на хвилююче його власника запитання. Для використання адаміта в такій якості, з ним потрібно працювати, як з агатом.

 

cлідуюча>>>

Зображення: