Вход на сайт

Колір каменя

 Про що розповість колір каменю?

 

Відомо, що колір коштовного каменя в чому визначає його властивості. Експерти в області литотерапии вважають, що у каменів, схожих за кольором, є багато спільних рис.
Вибираючи «свій» камінь, слід враховувати його відтінок і пов'язані з кольором властивості - тоді вплив каменю на фізичне і психічне здоров'я буде максимально ефективним.

 

Так, червоний колір діє на людину збудливо, підвищує працездатність, поліпшує настрій. Вважається, що камені червоного кольору викликають відчуття «тепла» і допомагають при захворюваннях, викликаних холодом і вогкістю.

 

Червоні камені - гранат, рубін, червоний турмалін, сердолік, гранат - здатні допомогти при вірусних захворюваннях, вони покращують кровообіг і лікують гіпотонію, укріплюють серце, загострюють зір, посилюють сексуальність і покращують стан шкіри. Однак перебір червоного кольору може сприяти розвитку запальних процесів.

 

Оранжевий, жовтий, золотистий колір сприймаються як кольори радості, вони доброчинні при нервовому виснаженні, так як вирівнюють настрій, тонізують і збуджують нервову систему, покращують розумові здібності.

 

Камені та мінерали жовтого та помаранчевого кольору - цитрин, топаз, бурштин, гіацинт, берил - зміцнюють людину фізично, лікують безсоння, збуджують апетит і стимулюють секрецію шлункового соку, лікують шкірні захворювання. Однак «передозування» цього кольору може призвести до активізації виділення жовчі.

 

Синій і блакитний кольори - кольори чистоти, легкості. Вони сприяють набуттю спокою, відновленню життєвих сил організму, заспокоюють, допомагають сконцентруватися. Блакитні та сині камені - аквамарин, бірюза, синій турмалін, лазурит, сапфір - вбережуть від необдуманих вчинків, направлять енергію в потрібне русло.

 

Ці камені допоможуть при хворобах ендокринної системи, горла, при легеневих захворюваннях, епілепсії, при розладі кишечнику. Правда, надлишок блакитного або синього кольору може гнітюче діяти на психіку людини.

 

Зелений колір - це колір прохолоди, свіжості. Він допомагає набуттю спокою, народжує відчуття гармонії, рівноваги та безпеки, сприяє концентрації уваги і ясності думки.

 

Зелені камені та мінерали - смарагд, нефрит, малахіт, хризопраз, жадеїт - зміцнюють імунну систему людини, вирівнюють тиск, заспокоюють головний біль, усувають серцеву аритмію, поліпшують зір. Споглядання зеленого каменю піднімає настрій. Однак надлишок кольору може привести до формування каменів у жовчному міхурі.

 

Білий колір сприймається як колір невинності, добра і очищення. Він примножує силу і енергію, знімає напругу, створює піднесений святковий настрій. Вважається, що білі камені - різновиди халцедону, опалу, перли, місячний камінь - здатні очистити організм від шлаків, допомагають лікувати психічні захворювання.

 

Чорний колір - колір ночі, таємниці, несподіванки. Нерідко з цим кольором асоціюють смерть, зло. Насправді чорні камені - чорний турмалін, моріон, обсидіан, гематит - переважно нейтральні. Вони допомагають концентрації уваги, виховують характер, допомагають своєму господареві долати страх.

 

cлідуюча>>>