Вход на сайт

Камені - талісмани і обереги

Загадковий і таємничий світ каменів і мінералів вивчений поки недостатньо. Напевно, тому в розмовах про камені тісно переплелися факти та забобони, правда і вигадка. Однак величезний вплив дорогоцінних каменів і мінералів на фізичний і психічний стан людини сьогодні доведено наукою.

 Камені - талісмани і обереги

Камені не тільки лікують. Через взаємодію з каменем людина може змінити свою внутрішню природу, підвищити свою чутливість до навколишнього світу, проявити свої таланти і навчитися чомусь новому і важливого. Допомагаючи людині, камінь і сам бере в нього багато чого - насамперед, любов і вдячність за співпрацю.

 

Потенціал мінералів безмежний. Те, що дорогоцінні камені як талісманів і амулетів (оберегів) здатні полегшити життя своєму власникові, - незаперечний факт. Психологи переконані, що одна тільки віра в це допомагає наполегливіше протистояти негараздам ​​і швидше добиватися успіху. Прислухаючись до каменя, можна впорядкувати і скорегувати свої вчинки, своє життя.

 

Людині необов'язково постійно мати при собі камінь, який йому полюбився. Попрацювавши з каменем, він може потім вдаватися до його послуг лише іноді, у міру необхідності, в критичних випадках.

 

Якщо в мінералі відбуваються видимі зміни (він починає тьмяніти або змінює колір) - значить, його власник, робить щось неправильно. Коли на камені з'являються тріщини або він починає кришитися - це дуже серйозне попередження власникові, що якщо він не знайде причину і не змінить поведінку, з ним може статися щось непоправне.

 

Поняття «талісман» і «амулет» не треба плутати, оскільки ознаку вони мають різну. Так, талісман загострює інтуїцію, надає людині впевненості у своєму успіху, своїй силі. Він щохвилини створює і підтримує навколо свого господаря певний сприятливий мікроклімат, притягує до людини бажані події, тобто немов наділяє його «чарівною силою», що допомагає досягти поставленої мети.

 

Одні камені-талісмани допомагають у коханні, інші - приносять матеріальний добробут, треті - підсилюють творчі здібності і т.д. Талісман не повинен входити в суперечність зі схильностями і натурою свого господаря, тому його необхідно вибирати у відповідності зі знаком Зодіаку.

 

Камінь-амулет оберігає людину від певних проблем, невдач, небажаних зовнішніх впливів. Так, існують амулети (обереги) від обману і брехні, від злодійства, від поранення, від невірних друзів та ін

 

Амулет здатний також утримати самої людини від вчинків, які можуть їй нашкодити. Це обереги від алкоголізму і наркотиків, від ревнощів, дратівливості, хандри то що. Будь амулет володіє сильною енергетикою, що підсилює енергію свого власника.

 

Камінь-амулет допомагає також правильно розподілити енергію людини, наприклад, може «позичити» енергію в одних енергетичних центрів і направити її туди, де в даний момент вона більш необхідна. При виборі оберега знак Зодіаку можна не враховувати - досить знати, від чого даний камінь повинен охороняти.

 

cлідуюча>>>

Карта: