Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

Травень

Вибір імені дитині, яка народилась в травні

 

Відмінною особливістю людей, народжених у травні, є їх принциповість. Вони досить прямолінійні, послідовні, наполегливо домагаються свого, не визнаючи компромісів.

 

І жінки, і чоловіки, народжені в травні, досить владні і вимогливі. Виражене прагнення до влади, прагнення підпорядкувати собі людей і обставини при невмінні прощати й уступати ускладнюють цим людям спілкування з оточуючими і відносини в родині.

 

У людини, народженої в травні, є непогані шанси високо піднятися по кар'єрних сходах. Він завжди знає чого хоче, домагається цього неухильно і наполегливо, крок за кроком.

 

Якщо є вибір, він скоріше займеться справою, що приносить дохід, відклавши на невизначений час справа для душі. З таких людей виходять гарні адміністратори, вони плідно працюють на керівних посадах, але мають посередні здібності до творчості.

 

Люди, чиє народження довелося на п'ятий календарний місяць, здатні зробити необачний вчинок, перебуваючи під впливом негативних емоцій. Але навіть пошкодувавши про зроблене, врядли вони будуть першими вибачатися, проявляти ініціативу і робити кроки до виправлення ситуації.

 

Їх важко вивести з себе, але якщо це сталося, образ вони не прощають і мстять з тією ж послідовністю і наполегливістю, з якою добиваються просування по службі. Травневі люди злопам'ятні і мстиві, кривдник назавжди стає найлютішим ворогом, навіть якщо до неприємного епізоду був кращим другом.

 

При всій своїй злопам'ятність, травневі люди досить раціональні і передбачувані. У сімейному житті зволіють стабільне добробут ніжним стосункам. Для них з коханою в курені - не рай, краще в палаці з нелюбом.

 

Люди, народжені в травні понад усе цінують комфорт. Необхідність відмовляти собі в звичних зручностях стає для них серйозним випробуванням. Незважаючи на свій твердий, непоступливий характер, чоловіки, як правило, гарні сім'янини, а жінки - відмінні господині.

 

Найбільш відповідними іменами для хлопчиків, народжених у травні, є: Анатолій, Кирило, Віктор, Іван, Григорій, Віталій, Федір, Георгій, Олексій, Валентин, Максим, Опанас, Роман, Гліб, Павло, Микита. Для дівчинки, народженої в травні, краще всього підійде ім'я Тамара, Єлизавета, Юлія, Зоя, Фаїна, Ірина, Олександра, Клавдія, Христина.

 

cлідуюча>>>