Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

Січень

 

Вибір імені дитині, яка народилась у січні
 
Цей зимовий місяць проходить під знаком Козерога. Люди, народжені в січні, відрізняються сталістю, врівноваженістю, самостійністю. У них прекрасні можливості до самоорганізації, вони мужньо переносять всі великі і дрібні неприємності, що випали на їхню долю.
 
Твердий характер, прагнення до самостійності і скритність, сильна воля і задатки лідера властиві навіть жінкам, чий день народження припадає на січень.
 
Січневим людям властива майже хвороблива гордість. Ваблені гординею, вони можуть здійснювати необачні вчинки, йти на невиправданий ризик. Однак в серйозні неприємності практично не потрапляють, володію розвиненою інтуїцією.
 
Людина, народжена в січні - надійний, відданий друг і вірний чоловік. На нього можна покластися в скрутну хвилину, він поблажливий, терплячий, вміє прощати.
 
Цей місяць багатий на людей з вираженими якостями лідера, які беруть на себе підвищені зобов'язання і не ухиляються від відповідальності за свої дії. Вони розумні і прекрасно навчаються, добре засвоюють нові знання та оволодівають новими навичками.
 
Січневі чоловіки і жінки, як правило, є кар'єристами - працювати без кар'єрного просування їм нецікаво, їх честолюбство потребує задоволення і в професійній області. Вони успішно самореалізуються в політиці, бізнесі, юриспруденції, науці.
 
Гордість, цілеспрямованість, вірність, порядність і благородство людей, народжених у січні підкреслюють звучні імена. Для хлопчиків, народжених у січні, підходять такі імена, як Артур, Євген, Олександр, Григорій, Віктор, Данило, Іван, Володимир, Ілля, Максим, Петро.
 
Вдалими іменами для дівчаток вважаються: Анастасія, Тетяна, Олександра, Уляна, Онисія, Ірина, Любов, Поліна, Наталія, Людмила, Марія, Ніна, Євгенія. У цих іменах знаходять відгук всі достоїнства жінок, народжених у першому місяці року.
 
Січневих дітей не слід називати «жорсткими» іменами, які самі по собі визначають твердий характер і можуть посилити недоліки характеру свого носія.
 
Такими іменами для хлопчиків є, наприклад, Ігор, Анатолій, Дмитро. Для дівчаток, народжених в січні, краще уникати таких імен, як Катерина, Жанна, Діна, Дар'я.