Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

Серпень

Вибір імені дитині, яка народилась в серпні

 

У серпні, особливо під знаком Лева, народжуються горді, енергійні, наполегливі і незалежні, але при цьому добрі і благородні люди.

 

Люди, народжені в серпні, відчувають потребу постійно рухатися в перед, постійно дізнаватися і створювати нове, бути лідерами у своїй галузі. Визнання своїх досягнень навколишніми необхідно їм постійно, вони обожнюють знаходитися в центрі уваги і добиваються цього за всяку ціну. Їм важливо, щоб інші люди були про них хорошої думки, тому жодне їх гідність не залишиться прихованим від оточуючих.

 

При своїй величезній потребі в увазі, люди, народжені у серпні, залишаються досить незалежними. Така людина зробить так, як вважає правильним, навіть якщо це буде суперечити громадській думці.

 

Серпневі чоловіки і жінки надзвичайно харизматичні, притягують представників протилежної статі як магніт залізо і моментально стають центром будь-якої компанії. Однак, при всій своїй велелюбності, важливе місце в їхньому житті займає сім'я.

 

Порядність і чесність - ще одна приваблива риса людини, народженої в серпні. Він сам не схильний обманювати і плести інтриги, відповідно і від інших не очікує такої поведінки. Через це свого властивості, він часто буває обдурять. Але, навіть зазнавши серйозне розчарування, не втрачає віру в інших людей, і готовий прийти на допомогу кожному, хто про це попросить. При цьому люди, народжені у серпні, щедрі і безкорисливі, схильні здійснювати добрі вчинки, нічого не чекаючи взамін.

 

З людей, народжених у серпні, виходять хороші керівники. Вони бачать напрямок подальшого розвитку свого підприємства або підрозділу, здатні оцінити перспективи і ризики, зважено і обдумано, і в той же час сміливо, приймають рішення і піклуються про своїх підлеглих. Крім адміністративної роботи, вони можуть успішно самореалізовуватися в мистецтві, політиці, науці. Будучи надзвичайно розумні, вони схоплюють все на льоту і не люблять повторень.

 

Для хлопчиків, народжених у серпні, найкращим чином підходять імена: Олександр, Микола, Гліб, Захар, Прохор, Євдоким, Борис, Іван, Ілля, Роман, Сергій, Антон, Степан, Леонід, Максим, Денис. Щасливими іменами для народжених у серпні дівчаток вважаються: Уляна, Марія, Ганна, Христина, Анфіса, Юлія, Маргарита, Тамара, Єлизавета, Тетяна.

 

cлідуюча>>>