Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

Лютий

 

Вибір імені дитині, яка народилась в лютому

 

На другий місяць року припадає зодіакальний знак Водолій. Люди, народжені в цьому місяці, відрізняються сміливістю, але володіють важким, непередбачуваним характером. Лютневі чоловіки і жінки неврівноважені, слабо контролюють свої емоційні пориви, при цьому вони наполегливі у досягненні своїх цілей.

 

Задатки лідера в людях, народжених в лютому, проявляються у вигляді сміливості - їх не лякають труднощі при реалізації своїх ідей, вони розумні і оригінальні, швидко і впевнено приймають рішення. Однак у цієї особливості характеру є і негативні риси - сміливість часто обертається безглуздям, а прийняте за хвилину рішення може виявитися помилковим.

 

Домагатися лідируючого положення і утримувати верхні позиції в суспільстві, а також вибудовувати довготривалі дружні, приятельські чи сімейні стосунки, лютневим людям заважає імпульсивний характер - для них характерно спочатку зробити, а потім подумати. Вони часто метаються між двома крайнощами, не знаходячи золотої середини.

 

Людей, які відзначають свій день народження в лютому, не можна назвати шляхетними і великодушними. Вони ображаються рідко, але серйозно - погано вміють прощати, бувають мстивими. Ця риса характеру в поєднанні із затятістю і цілеспрямованістю може повністю підпорядкувати свого носія і змусити його шукати способи помсти стільки, скільки знадобитися, закинувши всі інші справи.

 

При вираженому прагненні до лідерства, вони досить егоїстичні і можуть здійснювати не цілком слушним вчинки заради досягнення своєї мети. Але при цьому вони сповнені прагненням покращити навколишній світ і здатні приносити чималі жертви в ім'я великої ідеї.

 

Володіючи таким дивовижним суперечливим характером, ускладненим амбіціями лідера, гордістю і норовливий, лютневі люди здатні створювати міцні сім'ї з великою кількістю дітей.

 

Дитини, народженої в лютому, краще назвати ім'ям, звучання якого м'яке і приємне на слух. Таке ім'я допомагає трохи пом'якшити і врівноважити характер і може стати щасливим для свого власника. Підходящими іменами для лютневих хлопчиків є Валентин, Тимофій, Іван, Віталій, Олександр, Аркадій, Георгій. Дівчинку можна назвати Ритою, Анною, Алісою, Наталею, Вірою, Світланою.

 

cлідуюча>>>