Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

Липень

Вибір імені дитині, яка народилась в липні

 

У липні, в більшості своїй, народжуються люди скромні і соромливі і одночасно дуже глибокі, схильні до переживань і самоаналізу.

 

Народжені в липні відрізняються підвищеною емоційністю - вони легко піддаються настрою, яке визначає всі аспекти їхнього життя. Основну складність при спілкуванні з іншими людьми створює така риса їх характеру, як скромність, аж до сором'язливості. Завдяки цій особливості, чоловіки, народжені в липні, часто несуть у своєму характері багато жіночі риси.

 

Цим людям властива романтичність до самопожертви, яка зберігається з юності до глибокої старості. Незважаючи на скромне прояв своїх почуттів, вони глибоко переживають все, що відбувається з ними і навколо. Однак на обличчі людини, народженої в липні, навряд чи відіб'ється гамма хвилюють його почуттів.

 

Люди, чий день народження припадає на липень, відрізняються глибиною почуттів. Вони не здатні на легкі швидкоплинні зв'язки і часто залишаються однолюбами. Ця риса характеру визначає їх стабільність в сімейному житті. Дім і сім'я для такої людини є центром світобудови, потреба в них надзвичайно висока.

 

Якщо сім'я не склалася, то життя втрачає для цієї людини сенс. Будучи надзвичайно вразливими, саме в родині липневі люди шукають захист, підтримку і розраду, тільки вдома можуть залікувати душевні травми.

 

Для народженого в липні людини воліють стабільність і безпеку не тільки в сім'ї, але в інших аспектах свого існування. Вони не грають в азартні ігри, не приймають поспішних рішень, воліють не міняти роботу, довго не вирішуються на якісь зміни, навіть якщо вони на краще.

 

Ще однією особливістю характеру, нерідко заважає кар'єрному просуванню липневого людини, є глибокі душевні переживання, які можуть бути викликані чим завгодно - навіть самим незначним епізодом. Завдяки непересічному розуму, пунктуальності, акуратності, старанності і неконфліктний, такі люди можуть займатися роботою, що вимагає точності, нерідко знаходять своє покликання в науці й медицині.

 

Для хлопчиків, народжених у липні, щасливими іменами є: Микита, Гнат, Георгій, В'ячеслав, Анатолій, Артем, Борис, Дмитро, Андрій, Денис, Михайло, Іван, Антон, Роман, Пилип, Костянтин, Афанасій. Для дівчаток підходять імена: Антоніна, Софія, Алла, Людмила, Дар'я, Валерія, Марія, Інна, Марина, Олена, Ольга, Маргарита.

 

cлідуюча>>>