Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

Квітень

Вибір імені дитині, яка народилась у квітні

 

Четвертий календарний місяць проходить під знаком Овна. Відмінними рисами людей, народжених у квітні, є честолюбство, впертість, егоїзм.

 

Ті, хто відзначають свій день народження в цьому місяці сміливі, цілеспрямовані і наполегливі, мають досить твердим характером. Ці властивості гармонійно доповнюються практичністю і розсудливістю. Квітневі люди завжди знають, чого хочуть, і неухильно рухаються до мети. Завдяки сміливості та наполегливості, їх починанням нерідко супроводжує удача.

 

Ще однією відмінною особливістю людей, чий день народження припадає на квітень, є стабільність. Зміна звичного укладу життя дається їм досить важко. При цьому для них є важливими стабільне положення в суспільстві і фінансове благополуччя.

 

При непоганих задатках лідера, будучи амбітними і щасливими, чоловікам і жінкам, народженим у квітні, вдається швидко просуватися по кар'єрних сходах. Однак у міжособистісних відносинах провідним у них є розум, в той час як почуття і емоції відсунуті на задній план.

 

Будучи життєрадісними і дотепними, квітневі люди часто стають душею будь-якої компанії. Вміючи розташовувати до себе і користуючись популярністю у протилежної статі, вони віддають перевагу стабільності в шлюбі. Така людина скоріше буде жити з нелюбом чоловіком, зберігаючи стабільне соціальне і матеріальне становище, ніж зважиться круто змінити своє життя.

 

Стосунки з оточуючими і сімейне життя людям, народженим в квітні, ускладнює яскраво виражений егоїзм і повна відсутність здатності терпіти, в тому числі стримувати свої емоції. Над усе вони цінують власні інтереси і благополуччя. Вони практично не здатні до емпатії і можуть мимохідь серйозно образити близьку людину.

 

У той же час, квітневим людям властива деяка наївність - багато тонкощів міжособистісних відносин на все життя залишаються для них нерозгаданою таємницею. Крім того, вони погано вчаться на власному досвіді і можуть неодноразово здійснювати одну і ту ж помилку.

 

Найбільш відповідними іменами для хлопчиків, народжених у квітні, є: Костянтин, Кирило, Олександр, Марк, Віктор, Сергій, Василь, Іван, Павло, Микита, Георгій. Щасливими жіночими іменами для цього місяця є: Дар'я, Марія, Олександра, Лідія, Лариса, Клавдія, Світлана, Анастасія, Галина, Ганна, Ірина. М'яке звучання цих імен допомагає компенсувати природну нетерплячість їх носіїв.

 

cлідуюча>>>