Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

Грудень

Вибір імені дитині, яка народилась в грудні

 

У грудні, особливо під знаком Стрільця, з'являються на світ дуже запальні та емоційні люди. Незважаючи на свій вибуховий характер, вони досить наполегливі, вміють долати труднощі і досягати успіху.

 

Люди, народжені в грудні, незалежні і честолюбні. Вони прямі, як стріла, не здатні на хитрощі, виверти й інтриги. Домагаючись свого, б'ються завжди відкрито, віддаючи перевагу знищити противника в чесному бою. Вони надзвичайно товариські - спілкування необхідно їм як повітря. При цьому понад усе вони цінують власну свободу, вважаючи за краще домінувати і одночасно уникаючи зв'язувати себе якими-небудь зобов'язаннями.

 

Будучи романтиками і ідеалістами, стають вірними друзями. Грудневий людина не стане нічого приховувати від друга чи партнера - завжди скаже правду, навіть якщо вона може поранити. Будучи чесними, порядними і прямолінійними, чекають того ж від оточуючих. Зволіють вислухати гірку правду, ніж зберегти свою душевну рівновагу, знаходячись в невіданні.

 

Запальні, але відхідливі, порядні і обов'язкові, цілеспрямовані та енергійні, грудневі люди добре справляються з обов'язками керівника, якщо тільки не йдуть на невиправданий ризик. Володіючи неабияким розумом, доброю пам'яттю, сміливістю та оригінальністю, люди, народжені в грудні, успішно займають свою нішу у всіх областях людської діяльності.

 

У сімейному житті з людьми, народженими в грудні, досить важко. Вони поривчасті і імпульсивні, влюбливі і не відрізняються сталістю, їм складно вибудовувати стабільні довгострокові відносини. Фінансове питання також залишається для них вічною проблемою через нездатність до ощадливості і невміння планувати витрати.

 

Безперечними достоїнствами грудневих людей є їхня доброта, незлопам'ятні, чуйність. Вони легко дратуються, але швидко відходять і рідко ображаються всерйоз.

 

Найбільш щасливими чоловічими іменами для людей, народжених в грудні, вважаються: Андрій, Михайло, Артем, Степан, Кирило, Роман, Олексій, Григорій, Максим, Олександр, Павло. Підходящими жіночими іменами є: Ірина, Віра, Поліна, Наталія, Ганна, Катерина, Зоя, Анфіса, Ангеліна.

 

Дітей, які народилися в перший місяць зими, не рекомендується називати такими іменами, як Анатолій, Микола, Дмитро, Сергій, Олена, Тетяна, Аліна.

 

cлідуюча>>>