Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

Червень

Вибір імені дитині, яка народилась у червні

 

У червні, як правило, народжуються дуже обережні люди, які кожну свою дію обдумають кілька разів і ніколи не підуть навіть на самий малий ризик.

 

Люди, народження яких довелося на червень, дуже ранимі і недовірливі. При цьому вони надзвичайно добрі і ніколи не будуть мстити. Ці люди завжди уникають конфліктів, наскільки це можливо. Вони краще відступлять від своєї мети, ніж будуть боротися з обставинами і людьми. Успішно уникати конфліктів їм допомагають добре розвинена інтуїція і природна проникливість.

 

Завдяки властивостям свого характеру, чоловіки, народжені в червні, рідко стають лідерами і займають керівні посади. З них швидше виходять гарні працівники - акуратні, виконавчі і при цьому неконфліктні, що володіють видатними розумовими здібностями і легко уживаються практично в будь-якому колективі. У кар'єрному просуванні їм заважає також деяка непослідовність.

 

У червні народжуються люди настрою, які під дією миттєвих емоцій здатні на будь-які вчинки, в тому числі кардинально міняють їх життєвий уклад. Однак ця рухливість не означає глибоких довготривалих почуттів і переживань.

 

Почуття червневих людей не відрізняються глибиною - в стосунках з іншими людьми протягає якась прохолода. Однак емоційна рухливість дозволяє їм легко і швидко пристосовуватися до мінливих умов - ці люди легкі на підйом.

 

Відкритість іншим людям і всьому світу відрізняє людей, народжених у червні. Це властивість характеру визначає їх уразливість і вразливість. Вони легко закохуються, але як правило ненадовго, і з працею створюють міцні довгострокові відносини. Якщо ж людина, народжена в червні знайшов своє сімейне щастя, то чоловік стає хорошим чоловіком і батьком, який намагається забезпечити свою сім'ю всім необхідним, а жінка - матір'ю і господинею, в будинку якої завжди чисто і затишно.

 

Для хлопчиків, народжених у червні, найбільш щасливими іменами вважаються: Роман, Валерій, Станіслав, Костянтин, Ігор, Дмитро, Сергій, Іван, Олексій, Федір, Михайло, Володимир, Андрій, Геннадій. Дівчинку краще назвати Марією, Раїсою, Тамарою, Зінаїдою, Оленою, Антоніною, Валерією, Анною.

 

cлідуюча>>>