Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

Березень

Вибір імені дитині, яка народилась у березні

 

Третій місяць року відповідає зодіакальним знаком Риби. Люди, день народження яких припадає на березень, відрізняються чутливістю і вразливістю. Для них характерна жертовність, аж до самозречення. Вони можуть безкорисливо і самовіддано виконувати найважчу роботу просто за велінням самого серця.

 

При всій своїй самовідданості, люди, народжені в березні, надзвичайно ранимі й уразливі. У той же час, завдяки розвиненій інтуїції, вони схильні до емпатії, з великою точністю відчувають стан іншої людини.

 

Вони розумні, дотепні і чарівні й при цьому здатні слухати і чути співрозмовника. Ці якості роблять людей, народжених в березні, приємними, цікавими співрозмовниками. Вони можуть не тільки підтримати невимушену бесіду, але й вислухати монолог про проблеми, пошукати і запропонувати шляхи вирішення.

 

Захисною реакцією для власників такого характеру є дозоване спілкування з оточуючими. Людей, які відзначають день народження в березні, не можна назвати душею компанії. Вони скоріше живуть у своєму маленькому комфортному світі, іноді виходячи звідти для недовгого приємного спілкування і невідкладних справ.

 

Ті, хто народився в березні, не володіють якостями лідера. Завдяки своїй чутливості вони сильно страждають через невдачі. Тому вони вважають за краще не ризикувати і навіть найпростіші рішення приймають довго і вдумливо, зважуючи всі «за» і «проти».

 

Прагнути до лідерства їм заважає також недовірливість і невпевненість в собі. При своїх сильних інтелектуальних і творчих здібностях, березневі люди часто не домагаються визнання. У них погано виходить відстоювати свої права, їм легше змиритися з несправедливістю.

 

Березневі люди нерідко талановиті, але у них погано виходить працювати в жорсткому графіку, вони погано переносять жорстке керівництво. У мистецтві та науці їх самореалізації нічого не перешкоджає, як і в інших областях, де можлива робота за вільним графіком у відповідності з власним ритмом.

 

Для дитини, народженої в березні, краще вибрати сильне, звучне ім'я. Це допоможе дещо посилити м'який характер, більш повно розкрити наявні гідності. Хлопчиків, народжених в березні можна називати іменами: Павло, Григорій, Петро, ​​Ілля, Даниїл, Пилип, Тарас. Підходящі імена для дівчаток: Антоніна, Софія, Катерина, Марина, Галина, Анастасія.

 

Нещасливими іменами для березневих дітей вважаються: Олексій, Василь, Віктор, Сергій, Євгеній, Михайло, Тетяна, Зінаїда, Олена.

 

cлідуюча>>>