Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

У кожної людини з дитинства є ім'я, але важливо зуміти знайти ім'я для свого життя - слово, яке має повідомити для цього життя сенс.

 

 

 

Значення імені Олена

Що означає ім'я Олена:

Дослівно це ім'я перекладається як - світло, факел, або ж світла, сонячна, іноді сяюча, і обрана. 

Походження імені Олена:

Це ім'я має давньогрецькі корені походження.

 

Характер, передаваний ім'ям Олена:

Характер Олени, як правило, відрізняється деякою зайвою замкнутістю, так іноді занурюючись у свій внутрішній світ, вона може залишатися декілька в стороні від усіх людей. Однак часто вона все ж проявляє турботу і надзвичайне увагу по відношенню до інших людей. Їй ні як не відмовиш в шаленому, неймовірній оптимізмі і повної життєрадісності, вона також з легкістю може дуже багато фантазувати. Олена завжди має світлий і досить гострий розум, вона завжди сердечна. Олена - це довірливий і неймовірно щира людина. Так не дарма ж англійці називають її саме - «Леді щирість». Однак якщо хто-небудь вирішить скористатися її довірливістю і зверне це на зло, повірте, Олена назавжди, просто наглухо закриє серце для цього не гідного на її думку людини.

 

А ось найголовнішим її ворогом може бути абсолютно немислима лінь. І її життєва енергія надзвичайно виробляється в процесі серйозної боротьби з цим неприємним пороком. Олена за своєю суттю і натурі неймовірно влюблива, проте, все ж знайшовши того самого свого єдиного і коханого людини, вона повністю готова заради нього пожертвувати багато чим.

 

Олена - це жінка-досконалість, здатна створювати радість і є гордістю будь-якої сім'ї. Вона дійсно володіє прекрасною пам'яттю, а її сильний характер, як правило, нагадує саме батьківський характер. Її часто можна охарактеризувати, як: життєрадісного, емоційного, що має багату фантазію людини. В юності її майже завжди відрізняє неймовірна сором'язливість. Потім, вже дорослішає, Олена все менше буде залишати деякого простору батькам, і тому їм для здобуття повної та необхідної свободи слід якомога раніше видати свою ласкаву, але неймовірно вперту дочку заміж, і бажано притому видати таким чином, щоб вона не побажала повернутися під батьківський дах .

 

Абсолютно на все в цьому світі Олена завжди дивиться тільки по-своєму. Вона зовсім не буде прикладати якихось величезних зусиль для досягнення поставленої мети, і звичайно не стане домагатися своєї мети абсолютно будь-яку ціну. Олена, як правило, пливе за течією, і тільки лише завдяки своєму сильному, але м'якому характерові та вмінню легко ладити з людьми, їй часто все, таки вдається уникати будь-яких нещасть або потрясінь.

 

Олена іноді цілком може піти на певні компроміси з власною совістю. Крім того для неї дійсно характерно постійне і надзвичайно сильне прагнення до досконалості, ймовірно тому вона вкрай нетерпимим до помилок інших людей і при цьому сама намагається практично ніколи не допускати подібних неприємних помилок.