Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

У кожної людини з дитинства є ім'я, але важливо зуміти знайти ім'я для свого життя - слово, яке має повідомити для цього життя сенс.

 

 

 

Значення імені Олександра

Значення імені Олександра

Що означає ім'я Олександра:

Дослідники звикли перекладати це ім'я як захисниця людей або мужня допомогу.

 

Походження імені:

Це давньогрецьке ім'я, воно походить від злиття двох різних слів, таких як алекс - захисник і андрос мужність.

 Характер, передаваний ім'ям:

Олександра - часто активна, енергійна і навіть невтомна жінка завжди з яскраво вираженими діловими та кар'єрними якостями, у неї, як правило, твердий характер і навіть чоловічий склад розуму. Вона завжди жадає абсолютно повної незалежності і часто має одну не дуже хорошу рису - це активне прагнення поневолити оточуючих її, і навіть підпорядкувати практично всіх своїй волі, причому починаючи зі своїх батьків. А ось коло спілкування в Олександри буде завжди дуже широким.

 

По своїй натурі Олександра - невтомна шукачка пригод, вона дуже легко вплутується в самі різні авантюри або ситуації які бувають часом абсолютно безнадійними, потім насилу, але все, же знаходить з них вихід, проте ніколи при цьому Олександра не втрачає свого глобального оптимізму. Вона дійсно мчить по життю як ураган, часто змітаючи все на своєму шляху, а в рідкісні хвилини деякого затишшя або спокою, як правило, переживає невдачі і втрати.

 

Дійсно Олександра розумна і працьовита, як правило, у неї добре розвинене уяву, хоча воно і кілька сумбурне. Часто активнії і навіть зайво рухомій Саші буває складно всидіти на одному місці, вона шалено любить поїздки і довгі подорожі. Свою професію найчастіше вона вибирає, пов'язуючи її з пересуваннями. Вона надзвичайно легко пристосовується до будь-якої нової обстановці, якщо звичайно вважатиме це необхідним для себе. У неї приголомшлива працездатність, що є основним доданком успіху, Саша, проте не володіє якими явно вираженими талантами, її інтуїція не надто розвинена. Її часто будуть захоплювати медицина і парамедицина, і при цьому у своїй професійній діяльності Олександра завжди будуть мати намір проявити свою владність. Потрібно зауважити, однак, що робота ніколи не буде основним пріоритетом у житті Саші.

 

Її сімейне життя завжди буде сповнене емоцій, пристрасті, і частих з'ясувань відносин. Вона надзвичайно активна і біда буде тому, хто не зможе встигати за її темпом життя. Найчастіше перед чоловіком Олександра постає як розлючена тигриця. Вона навіть здатна приголомшити своїми агресивними витівками. Її психіка вкрай нестійка, і щоб досягти нею бажаного, вона зробить все, що приведе її до поставленої мети. Буває так, що ужитися з Олександрою вкрай складно, проте і без її нестримної активності багатьом їх життя здасться нудною і навіть блідою.