Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

У кожної людини з дитинства є ім'я, але важливо зуміти знайти ім'я для свого життя - слово, яке має повідомити для цього життя сенс.

 

 

 

Значення імені Едуард

Походження імені Едуард. Ім'я Едуард німецьке, англійське, католицьке, вірменське. 
Синоніми ім'я Едуард. Едвард, Едуар, Еде, Еету, Ейджард, Едард.
Коротка форма імені Едуард. Едуардік, Ед, Едді, Едик, Едзьо, Едюня, Еду, Ду, Дадо, Діно, Тед.
Ім'я Едуард (або Едвард) має древньогерманські коріння. У буквальному сенсі в основі цього імені лежать слова «піклується про власність». Найчастіше його переводять як «страж багатства, достатку, щастя», «священний страж». За версією походження імені від давньоанглійського імені Eadward, ім'я складається з двох частин: «багатий, щасливий» і «військо».

 Флегматик, володіє стійкою психікою, не схильний до стресів, не схильний до самоаналізу. Натура неординарна. Чи не недовірливий, хоробрий, мужній, добрий, володіє інтелектом швидше широким, ніж глибоким.

 

Едуард безсумнівно твердий і впевнений у собі чоловік. Едік знає, чого хоче від життя. Він може пристосуватися до складних умов, приймати швидкі рішення і знаходити вихід з будь-якої ситуації. Швидкість його розуму спрямована на здійснення конкретних цілей. Нічим іншим Едіка вам не захопити.

 

Едуард завзятий, наполегливий і терплячий. Якщо його батькам вдалося чимсь захопити сина, то, цілком можливо, хлопчик стане докою в цій області. Для досягнення своїх цілей він найчастіше вибере найлегший шлях. Але якщо вже Едік зайнявся кар'єрою, то, будьте певні, що досягне самих вершин. І не важливо, що за заняття вибере - медицина, наука, адміністрування - скрізь він буде успішний.

 

Едуард прагматик до мозку кісток. У цьому його гідність і недолік. Йому не вистачає чуттєвості у відносинах, багато хто вважає його сухим і холодним в спілкуванні. Едуарду важко переконати друзів, що він не використовує їх, а дружить з ними. Лише поставивши себе на місце інших, Едуард здатний стати менш матеріалістичним і більш живим, більш чуттєвим і близьким багатьом.

 

 

Досягає непоганих успіхів в інженерно-конструкторської роботи, медицині, у військовому справи. Едуард користується успіхом у жінок, та й сам він людина вельми влюблива. Одружується на красивій, привабливій, здатної у всьому йому поступатися жінці, в родині прагне бути лідером. Фінанси знаходяться під його контролем. Захоплюється спиртними напоями.

 

cлідуюча>>>