Вход на сайт

У кожної людини з дитинства є ім'я, але важливо зуміти знайти ім'я для свого життя - слово, яке має повідомити для цього життя сенс.

 

 

 

Значення імені Артем

Походження імені Артем. Ім'я Артем російське, православне, католицьке.
Синоніми ім'я Артем. Артеміос, Артемон, Артем, Арцем, Артеміо.
Коротка форма імені Артем. Артоша, Артемочка, Артя, Артемко, Артемчік, Тема, Артюня, Тюня, Артюха, Артюша, Тюша, Артеша, Артеміно.
Ім'я Артем в перекладі з грецької мови означає «неушкоджений, бездоганного здоров'я». За іншою версією - «присвячений Артеміді». Походить від грецького імені Артемій, з імені богині Артеміди. В сучасності стало самостійним ім'ям, але також вживається як зменшувально-пестливе звертання до Артемію.

Артеми

Значення імені Артем варіант 1

Ім'я Артем означає - «бездоганне здоров'я» (грецьке). В іграх з дітьми він спокійний і ненав'язливий. У школі уважний, все запам'ятовує, добре вчиться. Дорослішаючи, буде ставати більш активним та рухливим, братиме на себе ініціативу і роль лідера у себе в класі. Неконфліктний, зможе легко розділяти лідерство із друзями. Не жадібний, завжди готовий поділитися з товаришем найдорожчим.

«Зимовий» Артем, як правило урівноважений, спокійний хлопчина, кілька повільний, але його квапити не треба, він все прекрасно робить сам. Стороннє керівництво або надмірна опіка завжди дратують його. Він незалежний і самостійний. Духовно ближче до матері, ніж до батька, як правило - улюбленець матусі. З дитинства уважний і послужливий з дівчатками - справжній джентльмен.

Завжди прекрасно дружить з дівчатами і ніколи ображає. Буває схильним до простуд та захворювань верхніх дихальних шляхів, тому необхідно подбати аби  Артем займався спортом, найкраще -  плаванням.

 

«Січневий» Артем має доволі суперечливий характер, тому іноді йому досить важко прийняти правильне рішення, його завжди мучать сумніви та невпевненість в собі.

 

"Грудневий» - зайве емоційний та запальний, воліє рухливих ігор, наполегливий у досягненні своєї мети.

 

 

«Осінній», як правило, натура філософська, серйозна та розважлива. Він рішучиший, за «зимового», але кожне рішення завжди ретельно продумує, аби не допустити помилок навіть у ранньому віці. Для Артема не має проблем у виборі розваг або занять, він завжди знає чого хоче. Не піддається впливу, а навпаки, сам може легко впливати на однолітків. Воліє до точних наук, може захоплюватися історією, економікою. Має бажання самостійно вибирати собі професію і іноді домагається непоганих результатів. Любить спорт, найбільше йому подобається велотрек. Щоб виконати будь яке завдання йому потрібно трохи більше часу, ніж для других, він скурпульозний і неквапливий.

 

 

«Літній» - ніколи не порушує правил етики, дисциплінований,коректний і галантний. Він схоплює інформацію на льоту, алескористуватися нею може лиш через деякий час. Він повинен все обміркувати, порахувати в голові варіанти. Артем у фізичному розвитку може трохи відставати від однолітків, він невеликого зросту, дрібного статури як правило залишається майже до 18 років. Потім раптом різко виростає та стає міцним парубком. Він не жадає лідерства і охоче поступається ним друзям , але керувати при цьому собою нікому не дозволяє.

 

 

«Весняний» Артем - відповідальний і добросовісний. Дуже болісно може переживати невдачі, самолюбивий, трохи егоїстичний. Примхливий та дратівливий, в дитинстві вимагає до себе підвищеної уваги батьків. Для нього конче важлива похвала, яка його надихає та піднімає у власних очах. Не треба відмовляти йому в цьому. Якщо ви хочете чогось   домогтися, то не треба на нього тиснути. З ним необхідно встановлювати довірчі відносини і тоді від вас у нього не буде секретів. Артем - здатний хлопчик, любить різну літературу, гуманітарні науки. Згодом, Подорослішавши, віддасть перевагу психології, філософії, медицині. «Майский» Артем може стати успішним політиком, політичним оглядачем, або журналістом.

 

Значення імені Артем варіант 2

Артеми - приховані кар'єристи. Зовні поступливі, добрі, образливі. Люблять доводити істину, роблять це ненав'язливо, але переконливо. Врівноважені. Внутрішньо дійсно неагресивні - як в екстремальних, так і в звичайних ситуаціях. Брезгливі, сексуальні. Структура психіки - сама незалежність, але якщо Артем закохується в жінку, то в одну і надовго, до того ж невпинно ревнуючи. Не скупляться ні в чому, але і не марнотрати. З дитинства Артем мріє стати військовим. У ранньому віці - повний антипод зрілості: впертий, лінивий; дуже схожий на матір; часто страждає численними захворюваннями; любить читання книг. Артеми виростають хорошими військовими механіками, лікарями-стоматологами, науковцями.

 

Значення імені Артем варіант 3

Ім'я АРТЕМ значить - здоровий (грецьке).

Іменини: 6 липня - Святий праведний Артемій Веркольскій (XVI століття), син селянина з Архангельської губернії; в підліткових роках догодив Богові лагідністю і послухом.

Помер тринадцяти років від роду. Через двадцять вісім років після його смерті мощі Артемія був знайдені нетлінними і покладені в веркольскуь церкви Святого Миколая. 2 листопада - Святий великомученик Артемій, був обезголовлений в 363 році.

Знак Зодіаку імені - Терези.

Планета - Венера.

Колір - темно-блакитний.

Сприятливе дерево - горобина.

Заповітне рослина - хризантема.

Заступник імені - цвіркун.

Камінь-талісман - берил.

Характер.

Артем завжди дуже спокійний, не нав'язує іншим своєї думки. У дитинстві з ним не буває ніяких проблем. Багато читає, завжди об'єктивний в оцінці ситуації, завжди говорить правду, часом йому дістається за це, але змінити його натуру неможливо. Доброзичливий і товариський, поступливий, цілеспрямований. Всього домагається наполегливою працею. Дуже відданий друзям, вміє зберігати таємниці. Любить подорожувати.

Артем хороший чоловік, прекрасний батько. Любить приймати гостей і готувати для них. У сім'ї не лідер, але спокійна гідність батька значить для його дітей куди більше, ніж яскраве сяйво матері. Вибирає собі дуже красиву дружину. Втім дружина любить Артема без пам'яті.

 

cлідуюча>>>