Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

У кожної людини з дитинства є ім'я, але важливо зуміти знайти ім'я для свого життя - слово, яке має повідомити для цього життя сенс.

 

 

 

Значення імені Анастасія

Походження імені Анастасія. Ім'я Анастасія російське, православне, католицьке.
Синоніми імені Анастасія. Енестейша, Анастазі.
Коротка форма імені Анастасія. Настасья, Настасія, Настасія, Настасея, Настя, Наста, Нася, Наса, Ната, Ная, Наюся, Нюся, Настена, Тена, Настеха, Настуся, Туся, Стазка, Стаза, Анастазка.
Ім'я Анастасія - жіноча форма чоловічого імені «Анастас» і в перекладі з грецької мови означає «повернення до життя», «воскресіння», «воскресла», «відроджена», «безсмертна». Народна російська форма - Настасья.

Значення імені Анастасія

Серед православних особливо шануються святі з ім'ям Анастасія - великомучениця Анастасія (Анастасії Узовирішальниця), яка є покровителькою вагітних жінок і ув'язнених, і Анастасія Римляніна (Анастасія Старша) - покровителька домашньої худоби. Для імені Анастасія вказані православні іменини.

 

Анастасії з дитинства бажані діти. Настя дуже довірлива, добра і зовсім незлопам'ятна. Маленька дівчинка Настя дуже любить казки, у неї добре розвинена уява, вона вміє придумати і гру, і забаву. Працьовитість невід'ємна риса власниць цього імені, але в дитинстві потрібно наполегливо його прищеплювати дівчинці, так як вона любить помріяти і це її постійно відволікає. З часом саме ці якості - працьовитість, старанність, завзяття, виховані в дитинстві - зіграють не останню роль в її житті.

 

Анастасія гарна майстриня - вміє вона і шити, і в'язати, і добре готує. Подорослішавши, вона буде прагнути тримати свій будинок у чистоті, вона буде сувора, але справедлива в цьому відношенні і до чоловіка, і до дітей. Вона не любить тримати в будинку нічого зайвого. Все, що вже стало непотрібним, вона без жалю чи подарує, якщо це можна подарувати, або ж викине. Настя любить оточувати свою затишок квітами, картинами, килимами. У її будинку завжди можна знайти і красиву скриньку, і незвичайну дрібничку. Але у Настусі всі ці речі будуть приносити користь, служити їй в господарстві.

 

Настя людинолюбна, вона дуже душевна і чуйна людина, їй не чужі жалість і милосердя. Багато хто довіряють їй свої власні таємниці, вона вміє зберігати секрети. Найчастіше, Анастасія вибирає ті професії, де вона може допомагати людям, може віддавати своє тепло, піклуватися про когось. Вона може стати медсестрою, вихователем дитячого садка, психологом. Також у дорослій Анастасії продовжує жити фантазія, тому, трапляється, що Насті вибирають романтичні, про деколи і небезпечні професії. Вони можуть стати артистками, цирковими артистами, рятувальниками, альпіністами. Анастасія завжди готова пожертвувати своїми бажаннями, своїм часом на користь іншої людини.

 

Анастасія - дуже вольова людина, непохитна, тверда. Її неможливо підкупити, змусити, її можна лише переконати в тому, що вона необхідна, але тільки якщо це дійсно так. Настя не побіжить для вас збирати журавлину на болоті, якщо ви в змозі це зробити самостійно, але вона і журавлини набере, і грибів, і води принесе, і каші зварить старенькій, навіть якщо та ні про що і не попросить.

 

 Довірлива, з дуже тонкою душевною конституцією, Настя може стати вихователем дитячого садка, хорошою артисткою, психологом, вона має дар передбачення за рахунок тонко розвиненої інтуїції. Заміж, як правило, виходить рано. Її обранець  буде сильний, мужній, часто військовий. Чоловікові Анастасії не зайве знати, що вона дуже сугестивна і її дуже зворушлива. Якщо той, кому вона сподобається, раптом вирішить завоювати її серце, він може свого добитися, і для цього достатньо лише вміло зіграти на почутті жалю, дуже розвиненому в Анастасії.

 

Анастасія турботлива і віддана дружина - ні якого кокетства, та пошуків пригод на стороні. Повністю віддає всю себе дітям, при цьому чудово ладнає з родичами чоловіка та свекрухою. Має гарний смак: перевагу віддасть красивій вазі, або дорогій книгзі ніж модній сукні. Любить робити напрочуд оригінальні подарунки. Ворогів завжди намагається перетворювати на друзів. Живе в постійном очікуванні радості, і кожен день для неї - свято.

 

Часто хворіє ларингітом, фарингітом, бронхітом. У неї слабка нервова система.

 

«Зимова» Анастасія - розумна, стримана, трохи скупувата.

«Осіння» - стримує емоції, все носить в собі, не завжди товариська. Може стати науковцем, педагогом, юристом.

«Літня» Настя - більш товариська, дружелюбна, чуйна.

«Весняна» - влюблива, романтична, схильна до сліз. Настюша також може працювати художником-модельєром, фотомоделлю, або референтом чи актрисою.

 

Значення імені Анастасія варіант 2

Таємниця імені Анастасія - дуже вперті і суперечливі. Якщо людина не подобається, будуть позбавлятися будь-якими методами. Хитрі, дріб'язкові, жадібні. Конкретні - все завжди продумують заздалегідь. Настирний.

Для досягнення мети Анастасія піде «по трупах». Зазвичай не працюють на виробництві, - блискучі акторки. Люблять перебувати в гущі подій, людей. Мандрівниці, для себе грошей не шкодують. Намагаються не одягатися одноманітно.

Сексуально стурбовані, але здатні розірвати будь-які відносини раз і назавжди. Не шкодують про згаяний. Зовні схожі на батька, але внутрішньо - в матір.

Анастасія народжує різностатевих дітей. В цілому - невдачливий.

 

Значення імені Анастасія варіант 3

Походження імені Анастасія - воскрешає (грецьке значення.).

Іменини: 4 січня - Свята великомучениця Анастасія узоразрешітельніца, багата римлянка; втішала укладених християн, лікувала їх рани і за викуп звільняла з темниці; зазнала за віру Христову великих мук, під час яких померла (IV століття).

27 листопада - Свята преподобномучениці Анастасія, римлянка, двадцяти років від народження, після мук за віру Христову, померла (III століття).

Знак Зодіаку - Скорпіон.

Планета - Плутон.

Колір - темно-зелений.

Сприятливе дерево Анастасії - жасмин.

Заповітнарослина - орхідея.

Заступник імені - сіамська кішка.

Камінь талісман - малахіт.

Характер.

Анастасія – це втілення витонченості, чарівності, обережності , мінливості настроїв,  нервування, та готовності до любові або відчуження. Її відрізняє дуже тонкий душевний настрій, та безпомилкова інтуїція. Настя здатна пророкувати, передбачаєминуле, та майбутнє. При цьому у Анастасія володіє настільки потужним аналітичним розумом, що може поставити в глухий кут самих найвитонченіших мислителів.

 

 

cлідуюча>>>