Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

У кожної людини з дитинства є ім'я, але важливо зуміти знайти ім'я для свого життя - слово, яке має повідомити для цього життя сенс.

 

 

 

Церковний календар іменин: як назвати дитину по святках

Церковний календар іменин

Вибираючи ім'я малюку, пам'ятайте про найголовніше: це ім'я він буде носити все своє життя. Подумайте уважно, чому ви саме так хочете назвати дитину : на честь соєї старої прихильності, чи померлого родича, або улюбленого актора, співака? .. Чи буде приємно вашій дитині згодом дізнатися про те, чому йому  дали саме таке ім'я? Подумайте, чи було б приємно вам на його місці?

 

Багато імен стають  дуже модними на якийсь короткий період часу. Як в давні радянські часи, коли батьки поспішали називати новонароджених дівчаток Сталіною, а хлопчиків - Індустріями, а в через деякий час, ці діти змушені були  змінювати свої імена на більш прийнятні.

 

Коли ви називаєте дитину на честь померлого родича, ви хочете перенести всі позитивні якості покійного на новонароджену дитину, хочете бачити в його рисах того, кого нещодавно втратили. Але також пам'ятайте, що малюк, названий на честь померлої сестри чи брата, може відчути себе просто "заміною" втраченому первістку, і, в скрутному підлітковому віці, надзвичайно комплексувати через це.

 

Наразі вважається, що ім'я носить у собі певну енергетику, воно накладає відбиток на формування особистості. З цієї точки зору є важливим дізнатися про вподобане ім'я якомога більше, подивитися на його значення в словнику.

 

Величезним джерелом красивих, милозвучних, ніколи не втрачаючих своєї актуальності імен є церковний календар іменин. Людині, яка носить ім'я великомученика, або святого, протегує день його народження, вона отримує на все життя розташування і захист свого ангела-хранителя ...  Так вважається здавна - традиціям потрібно довірять.

 

cлідуюча>>>