Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

Астрологія - це наука землян про те, як знайти в житті свою зірку...

 

 

 

Дитина Водолій

Дитячий гороскоп >> Водолій

21.січня -20.лютого ...

 

Правляча планета: Уран.

Щасливе число: 2,4,8,9,11,13.

Символ: водолій, крила, політ птахів, зигзаг, мудрець.

Кольори: синьо-зелений, ультрамарин і фіолетовий.

Камені: гранат, циркон, опал, світлий сапфір, аметист, ляпіс-лазур.

Квіти: фіалки, мирт, нарцис.

Метал: олово.

Талісман: ключ, ікона.

Щасливі дні - середа, субота.

Невдалий день - неділя.

 

Ці діти - бунтарі і прогресивні мислителі. Вони повні суперечностей. Їх нелегко виховувати, бо це, з одного боку, надзвичайно яскраві та неординарні особистості, а з іншого - самі непослідовні і непередбачувані діти.

Діти-Водолії з пелюшок вміють розмежовувати причину і наслідок, але вчаться це робити тільки дослідно-експериментальним шляхом. Їм безглуздо забороняти або намагатися їх попередити. Поки дитина не вивалиться з ліжечка і не наб'є собі гулю, він не повірить Вашим запевненням, що не можна перевалюватися через бортик. З них можна спускати очей ні на хвилину, тому що вони моментально знаходять собі заняття, яке може призвести до сумних наслідків.

Здається, що маленькі Водолії напрочуд байдужі до того, що їх оточує. Вони не вередують без поважної причини, не вимагають до себе підвищеної уваги. Їм все одно, що одягати, що є, з ким говорити. Вони - «річ у собі». І поряд з цим вони можуть доводити дорослих до сказу своїми нетрадиційними підходами до очевидних, здавалося б, речей.

Діти-Водолії з раннього віку відкрито протестують проти усталених звичаїв і правил. Свобода потрібна їм, як повітря. Тільки вона може зробити Вашого малюка таким, яким йому судилося стати. Якщо їм нав'язувати свою точку зору, вони можуть бути дуже впертими. З ними доведеться проявляти набагато більшу винахідливість, ніж з дітьми, народженими під іншими знаками. Цієї дитини не можна взяти «на слабо». Його неможливо спонукати до потрібних Вам дій шляхом погроз або примітивного обману. Якщо Ви зажадаєте дитини зробити щось очевидно неправильне, сподіваючись, що він з духу протиріччя надійти навпаки, а Ви досягнете позитивного результату, то Ваш малюк Водолій знайде який-небудь третій шлях, про який Ви і не підозрювали. Не підштовхуйте дитини, а спробуйте діяти з ним його методами: скажіть що-небудь, потім «передумав», дайте дитині час на осмислювання Вашої пропозиції і пам'ятайте, що будь-яке рішення маленький Водолій повинен прийняти самостійно. Це самий незалежний з повітряних знаків, а може, й у всьому Зодіаку.

Діти-Водолії дуже стримані в прояві емоцій. Їх пріоритети - розум і логіка. Саме до розуму Вам доведеться апелювати, якщо Ви хочете чогось домогтися від Вашого малюка. Думки Водоліїв дуже впорядковані, їм потрібно набагато менше словесного спілкування з батьками, ніж Близнюкам або Терезам. Маленькі Водолії все схоплюють легко і швидко, після чого воліють усамітнитися і обдумати засвоєне в спокійній обстановці. Їм потрібна окрема кімната або хоча б власний обладнаний кут. Діти-Водолії пристрасно люблять читання, вчаться читати швидше однолітків і буквально «ковтають» книги. Їм особливо подобатися фантастика та науково-пізнавальні книги. Вони легко і з задоволенням вчаться в школі, особливо збагачуючись у технічних предметах і іноземних мовах. Вони мають здатність мати дуже різних друзів. Не засмучуйтеся, якщо деякі діти, які будуть бувати у Вашому будинку, виявляться не з Вашого кола. Маленький Водолій примудряється не піддаватися нічийому впливу - ні хорошого, ні поганого, ні навіть Вашому. Самий потрібний йому людина і найближчий друг, а також єдиний порадник - це він сам.

Ці діти часто опиняються в гущі громадських заходів, вони із задоволенням беруть участь в різних дитячих рухах, при цьому абсолютно нехтуючи інтересами близьких. Вони можуть кинутися відновлювати справедливість і особливо охоче вони борються проти несправедливості в політиці. Ваш син може несподівано оголосити Вам, що відправляється битися проти окупантів на який-небудь загублений в океані острів. Проблема тут у тому, що Водолії схильні все бачити занадто широко. Їм треба якомога раніше пояснити, що милосердя до оточуючих зароджується в сім'ї, а рідні так само потребують їх участю і душевному теплі, як і все людство.

До них не так просто донести розуміння того, що в традиційності також є своє раціональне зерно. Їх слід вчити бути більш практичними, тому що в своїх альтруїстичних ідеях вони схильні заходити дуже далеко.

Покарання ці діти сприймають хворобливо, але всіма силами намагаються не показувати цього. Дієвим заходом проти неслухняності маленького Водолія (а майже все життя маленького Водолія - ​​це непослух, так що варто називати його?) Може послужити заборона доторкатися до книг. Але найкращий спосіб - подбати про цікаві враження та постійному спілкуванні з різними людьми. Необхідність в суворі заходи відпаде сама собою.

Щоб Ваш маленький Водолій слухався Вас, не будьте занадто серйозним. У цих дітей чітке відчуття гумору, воно і вам допоможе тримати себе в руках. Зайві емоції і крик точно не принесуть позитивних результатів процесі виховання дитини-Водолія.

 

cлідуюча>>>