Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

Астрологія - це наука землян про те, як знайти в житті свою зірку...

 

 

 

Дитина Стрілець

Дитячий гороскоп >> Стрілець

23.листопада-21.грудня ...

 

Правляча планета: Юпітер.

Щасливе число: 3,4,9.

Символ: Кентавр-стрілець, зірки, жезли.

Кольори: синій, голубоой, фіолетовий і червоний.

Камені: аметист, сапфір, смарагд, агат, курбункул, бірюза, хризоліт, топаз.

Метал: цинк, жерсть.

Квіти: гвоздика, нарцис, волошка, пальма.

Талісман: Саламандра, підкова.

Щасливий день - четвер.

Невдалий день - середа.

 

Ці діти надзвичайно енергійні, товариські, незалежні й чесні. Вони з легкістю переносять фізичні навантаження, рано починають ходити і потроху бігати. Маленькі Стрільці не знають спокою. Вони багато рухаються, розмахують руками, бурхливо висловлюють своє невдоволення, коли їх туго сповивають (взагалі ні в якому віці не одягайте свою дитину-Стрільця в дуже тісний одяг, він стане занадто дратівливою, не маючи можливості вільно рухатися).

Їм подобатися, коли дорослі підкидають їх або кружляють. Діти-Стрільці воліють активні ігри та іграшки на коліщатах. Вони частіше за інших дітей піддаються фізичному ризику, і з раннього дитинства можуть обзавестися шрамами. Кращий спосіб розрядки для Вашого малюка - прогулянка. На вулиці його марно намагатися утримати в колясці. Йому треба якомога раніше купити велосипед або самокат, пізніше він буде прагнути кататися на каруселі або атракціонах, що задіюють машини. Дуже люблять діти-Стрільці і іграшкових коників. Вони з задоволенням грають у квача і козаки-розбійники, а то й «розбишакуєте» по-справжньому, наносячи на тіло бойову розмальовку, озброюючись цибулею, стрілами та списами, виламаними в найближчому ліщині, і з гиканням нападають на нічого не підозрюють перехожих.

Діти-Стрільці ламають багато іграшок, але роблять це не заради того, щоб подивитися, як вони влаштовані всередині або тому що іграшки швидко набридають, хоча обидва ці фактори також мають місце. Стрільці ламають речі як би мимохідь, у них просто органічно не виходить мати цілі і працюють предмети.

Чесність і відкритість маленького Стрільця може іноді обертатися прямолінійністю і безтактністю. Їх якомога раніше треба привчати думати не тільки про себе і про свою думку і бажання висловитися. Поясніть малюкові, що його гострі зауваження боляче ранять інших людей і можуть накликати на його голову відповідні різкості та грубості. Стрільці дуже нетерплячі. Вони вимагають задоволення своїх примх негайно і сильно дратуються, коли не отримують бажаного. Втім, їх спалахи гніву нетривалі, тому не слід реагувати криком: маленький Стрілець швидко заспокоюється. Вони з тих дітей, яких корисно іноді шльопнути нижче спини. Справа в тому, що в тілі людини Стрілець відповідає за спину і стегна, тому вихід накопиченої енергії можна дати за допомогою бігу або швидкої ходьби чи енергійного ляпанцю.

Багатьом дітям корисні заняття спортом, але Стрільцям вони просто необхідні. Їх можна віддати в спортивну секцію ще в дошкільному віці. Вони пристрасно люблять поїздки і подорожі, так що Вам доведеться відправляти їх у літні табори і відпускати з товаришами на екскурсії в інші міста. Власний відпустку Вам немає сенсу проводити під замком і займатися ремонтом. Ви поїдете на курорт з дитиною або візьміть його з собою в турпохід.

Діти-Стрільці не терплять обмежень. Змиріться з тим, що Вам доведеться надавати своїй дитині набагато більше свободи, ніж роблять інші батьки по відношенню до інших дітей. Вашій дитині треба обов'язково давати можливість проявити себе і самостійно зробити вибір. Маленький Стрілець повинен засвоїти, що подальше розширення його повноважень впрямую буде залежати від виваженості прийнятого ним рішення; це посприяє тому, що він хоч зрідка буде вважати за себе до десяти, перш ніж кинутися в бій стрімголов.

Маленькими Стрільцями легко командувати, але мотивація Ваших вимог завжди повинна бути дуже чесною: Стрільці цінують справедливість і не розуміють підтексту. Ці діти брешуть тільки у виняткових випадках. Їх самих же надзвичайно легко обдурити, і Вам доведеться, нехай це й негарно, вчити малюка ставитися до людей з часткою підозрілості.

Дітей-Стрільців треба вчити звертати увагу на зокрема і бачити не тільки майбутнє, а й справжні. Вони обдаровані здатністю відразу схоплювати все «в цілому». З цієї причини їм може бути важко вчити уроки: вони не розуміють, навіщо треба перевіряти помилки і дуже дивуються, отримавши погану оцінку. У них може бути не дуже висока успішність, але зате поза школою діти-Стрільці завжди завойовують авторитет серед однолітків своїм шаленим темпераментом, любов'ю до справедливості і вмінням розробляти стратегію чого б то не було.

Ваша дитина вміє любити і дуже потребує виявленнях Ваших почуттів до нього. Але його любов може довго залишатися інфантильною і навіть трохи егоїстичною. Він боїться за Вас не тому, що йому Вас шкода або він переживає за Ваше самопочуття; просто він турбується за свою долю. Постарайтеся виховати в маленькому Стрільці розуміння того, що Ви маєте потребу в ньому також сильно, як він в Вас, і він виростить Вашим надійним помічником і постарається зробити Вашу старість безбідного.

 

cлідуюча>>>