Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

Астрологія - це наука землян про те, як знайти в житті свою зірку...

 

 

 

Дитина Скорпіон

Дитячий гороскоп >> Скорпіон

24.жовтня-22.листопада ...

 

Правлячі планети: Марс і Плутон.

Щасливі числа: 4,5,8,9,10,11,21,100,666.

Символ: Скорпіон, Орел, Змієносець, знак смерті, світильник, піраміда.

Кольори: криваво-червоний, червоний, малиновий, і всі вогненні кольори.

Метал: залізо, сталь.

Камені: рубін, корал, аквамарин, берил, місячний камінь, кришталь, курбункул, малахіт, топаз.

Квіти: півонія, гвоздика, хризантема.

Талісман: Жук, Скорпіон, знак смерті.

Щасливий день - вівторок.

Невдалі дні - понеділок, п'ятниця.

Країни: Німеччина (Баварія, Саксонія), Норвегія, Алжир, Швеція, Марокко, Цейлон.

 

Це тип дітей-глядачів. Вони пізнають навколишній світ візуально і швидко схоплюють і запам'ятовують колір, форму і розмір предмета. Вони володіють чудовою координацією і їм немає рівних серед однолітків по частині розвитку дрібної моторики. Вони люблять розглядати картинки, складати кубики, ліпити, вирізати, малювати, швидко навчаються читати і писати, тому що з легкістю запам'ятовують графічні зображення слів. У більш старшому віці діти-Скорпіони віддають перевагу настільні ігри, моделювання, креслення, швидко освоюють комп'ютер. Маленькі скорпіони не поспішають починати говорити. Це не означає, що вони відстають у розвитку від своїх однолітків. Вони просто не прагнуть виявляти свої пізнання і відмовчуються. Вони часто починають говорити вже складними фразами і задають багато питань. Батьки повинні засвоїти одну просту істину: при спілкуванні з дитиною-скорпіоном можна брехати або, сподіваючись на його вік, щось приховувати. Ці діти мають вродженої надприродною інтуїцією, тому їх неможливо провести. Якщо Ви будете відверті з малюком і покажете, що довіряєте йому, Ви виростите собі вірного друга і помічника, який буде стояти за Вас горою. Але якщо Ваш маленький скорпіончіков запідозрить, що Ви нещирі, стережіться: він відчує в Вас свого ворога і обрушить свою нищівну енергію на Вас.

До речі, на відміну від Овнів, чиї спалахи гніву нетривалі, маленькі Скорпіони можуть місяцями, а то й роками пам'ятати про нанесені їм образи. Постарайтеся навчити їх прощати. Цілком домогтися цього Вам навряд чи вдасться, але емоційним скорпіонам потрібно вчитися розмежовувати серйозне зрада і несподівані проступки.

Скорпіони - не найласкавіші діти. Ви навряд чи дочекаєтеся від них бурхливих виявів любові до Вас. Але це не означає, що сам малюк не потребує ласки й обожнюванні. Йому просто дуже важко виявити прилюдно свої справжні почуття. Намагайтеся також не робити зауважень і не забороняти своєму малюкові нічого в присутності сторонніх. Це сильно ранить Скорпіона і здатне викликати у нього замкнутість і бажання робити все на зло. З ними краще завжди першими йти на примирення, інакше Ваша дитина може весь день просидіти в дальньому кутку і будувати плани жахливої ​​помсти.

Ці діти рідко плачуть. Вони ненавидять біль і соромляться зізнаватися у своїй слабкості. Їх краще ненадовго залишити одних, поки вони впораються з собою. Взагалі зауважимо, що Скорпіони - з тих дітей, який охочіше грають на самоті, ніж у компанії. Дитячий садок - трагедія для маленького Скорпіона. Він дуже важко приживається в такому колективі, де всі один одного давно знають, а він відчуває себе білою вороною.

Дітей-Скорпіонів категорично не можна бити; у них і без того сильна природна схильність до жорстокості. Звичайно, сказане можна віднести до все дітям, але маленький скорпіон переживає тілесні покарання настільки болісно, ​​що може навіть піти з дому.

Маленьким Скорпіонам слід читати про роль особистості в історії і вчити робити вибір. Справа в тому, що скорпіони володіють такою сильною енергією, що її просто необхідно направляти в позитивне русло. Якщо малюк не навчиться це робити, то його Скорпіон отрута попрямує проти нього самого, або дитина виросте тираном.

Скорпіону, гострого на язик, треба вдумливо розтлумачити істини: "що посієш, те й пожнеш" і "як відгукнеться, так і відгукнеться". Така наука допоможе зробити дитину добрішими і терпиміше. в дитинстві для скорпіонів існують лише 2 фарби - чорна і біла. З часом Скорпіон навчиться йти на компроміси (частіше для виду), але батькам треба якомога раніше навчити малюка стримувати свою лють і бачити в усьому не тільки погане, але й хороше.

Якщо у дитини-Скорпіона немає реального супротивника, його слід вигадати, щоб малюку було з ким боротися, добре, якщо в школі раптом знайдеться вчителька, яка незлюбить маленького Скорпіона. Бажання всім "довести" призведе до того, що з цього предмету Скорпіон буде встигати краще за однокласників.

Скорпіони легко вчаться і добре встигають з усіх предметів. Вони не вискочки, вони завжди чекають, поки їх викличуть, щоб блиснути своїми пізнаннями. Їм подобається бути готовими до уроку; вони ненавидять, коли їх застають зненацька.

Зоряна пора навчання Скорпіона - іспити. Тут у нього з'являється шанс проявити всі свої таланти: чіпку пам'ять, вміння порівнювати й аналізувати, прагнення до всеохоплення матеріалу. Вони люблять, щоб їм задавали додаткові питання. Вони взагалі люблять всіх несподівано дивувати, але не терплять, якщо несподіванки підстерігають їх.

Вони пристрасно люблять все вивідувати; розмову маленького Скорпіона з батьками часом скидається на допит, а часом - на бесіду резидента з інформатором на якомусь законспірованому мовою. Вони обожнюють створювати в класі таємні товариства або підпільні організації, беруть в них тільки після попередньої перевірки, можуть навіть випускати секретний журнал або газету.

Як можна частіше звертайтесь за порадою до свого маленького Скорпіона, покажіть, що ставитеся до нього як до рівного. Ви не дуже погрішив проти істини: адже завдяки своїй здатності сприймати інформацію і робити висновки діти-Скорпіони, як правило, рано набувають те, що називається життєвим досвідом. Вони ніколи не повторюють своїх помилок. Вони з тих, хто впевнений, що не можна двічі увійти в одну й ту ж річку. Тому психологічний вік дитини-Скорпіона часто випереджає його фактичний вік на кілька років. Так що Ваш син або дочка можуть несподівано виявити такі відомості про світ, про яких самі Ви і не здогадувалися.

Особливо треба сказати про здоров'я дітей-Скорпіонів. У них найвища в Зодіаку життєздатність. Вони хворіють рідко, але дуже важко. Вони мають здатність у рекордно короткий термін підніматися з ліжка після мало не смертельних хвороб. Тому не втрачайте голову, якщо Ваша дитина-Скорпіон небезпечно хворий. Йому потрібно Ваша моральна підтримка, і він одужає. Йому судилося не раз опинятися на межі життя і смерті, але це лише укріпить його сили.

 

cлідуюча>>>