Вход на сайт

Астрологія - це наука землян про те, як знайти в житті свою зірку...

 

 

 

Дитина Риби

Дитячий гороскоп >> Риби

21.лютого-20.березня ...

 

Правляча планета: Нептун.

Щасливі числа: 6,7,11.

Символ: Дві риби, пливемо в протилежні сторони, раковина, хвиля.

Кольори: колір морської хвилі, блідо-ліловий, синій, сталевий і червоно-фіолетовий. Камені: сапфір, перли, смарагд, аметист, місячний камінь.

Квіти: нарцис, крокус, жасмин, фіалки, незабудки.

Метал: цинк.

Талісман: вузол, нарцис.

Щасливі дні - понеділок, четвер, п'ятниця.

Невдалий день - середа.

 

Діти-Риби - яскраво виражені глядачі. У них краща в Зодіаці зорова пам'ять, вони запам'ятовують предмети тільки після того, як побачать їх; чисто словесне пояснення найчастіше виявляється для таких дітей недостатнім. Розмір, форма і, головне, колір виразно віддруковуються у них в пам'яті. Відтворюють свої враження ці діти, звертаючи увагу, в першу чергу, на візуальні характеристики об'єкта. У маленьких Риб добре розвинена дрібна моторика, їм добре вдається передавати свої думки за допомогою жестів. Вони охочіше дивляться ілюстрації, ніж слухають або читають казки, вони дуже сприйнятливі до мультфільмів. Вони люблять грати в кубики, в більш старшому віці можуть складати картинки з пазлів, ліплять і малюють набагато краще однолітків.

 

Діти-Риби в ранньому віці освоюють комп'ютер і можуть передчасно захопитися відеоіграми. Вони не дуже комунікабельні, хоча добре і правильно говорять. Можливо, справа в тому, що у багатьох малюків цього знаку тихий голос, хоча загальним для таких дітей є занадто сильна схильність чужим впливам і вроджена звичка все приймати близько до серця - так малюка-Риб може дуже боляче поранити мимовільна грубість товариша або недостатнє, по його думку, увага до нього вихователя або вчителя. Така дитина може стати дуже замкнутим.

 

Батькам слід приділяти велику увагу тому, щоб дитина вчилася бути об'єктивніше і вмів постояти за себе. В іншому випадку у маленьких Риб може на все життя виробитися якийсь комплекс страждальця і ​​неповноцінною особистості. Немає нічого більш несправедливого по відношенню до цих дітей. Часто їх талант не може проявитися повною мірою і допомогти зайняти своєму володареві гідне місце в суспільстві тільки з причини сильної сором'язливості і підвищеної чутливості Риб до думки оточуючих. Маленьким Рибам просто не вистачає наполегливості втілювати свої ідеї в життя, і батькам треба обов'язково допомогти малюкам в цьому. Дітям цього знаку буває важко зважитися на перший крок; але завдяки вродженій гнучкості, вони легко пристосовуються до обставин, так що сформувати у дитини-Риб новий стереотип поведінки легше, ніж у багатьох інших дітей.

 

Маленькі Риби часто плачуть без видимої причини. Більше, ніж будь-який інший дитина, Ваш малюк потребує «необ'єктивних» проявах любові і жалю до нього. Сам він здатний буквально розділити будь Ваше страждання і будь-яку радість; він завжди буде сприймати Ваше горе і Ваше щастя як своє власне, але він чекає від Вас того ж. Це єдині діти, до яких не можна бути строгими. Завжди пам'ятайте, наскільки вразливий і чутливий Ваш малюк. Навчіть його в першу чергу бачити світлі сторони в кожній людині і подію, тоді він буде успішніше протистояти негативним явищам. Його необхідно оточувати теплом і підтримкою - все повернеться до Вас з надлишком. Намагайтеся, як можна частіше робити що-небудь разом з дитиною, він обов'язково це оцінить.

 

Фізичні покарання для маленьких Риб неприйнятні. Світ дитини-Риб, і без того нестійкий, стрімко впаде, ледь він (або вона) позбудеться найбільш вірною його опори - батьківської любові. Щоб покарати такої дитини, досить сказати, що він Вас засмутив - і Ваш малюк місця не буде собі знаходити від горя, яке він Вам заподіяв. Риби дуже виховувані, і в інший раз малюк обов'язково згадає, що не можна поступати таким чином і не повторить своєї помилки. Діти-Риби - мрійники й фантазери. Вони зроблять Ваш світ багатшим і цікавішим. Їм корисно читати поезію, це сприяє розвитку вміння у таких дітей наділяти свої мрії в реальну форму, яка, до того ж, не здасться їм грубої і низовинної.

 

У школі такі діти найчастіше цікавляться гуманітарними предметами, малюванням, комп'ютером, музикою та історією. Їх складно зацікавити голими фактами, предметами, де не потрібна політ фантазії і творчість. Вони із задоволенням відвідують гуртки танців і різні художні студії. По можливості їх треба віддавати в такі колективи, де не переслідується змагальна мета: дитині набагато легше проявити свої таланти, якщо він буде впевнений, що йому не поставлять погану оцінку і він не заслужить несхвалення викладача і товаришів тим, що не вклався в суворі рамки.

 

cлідуюча>>>