Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

Астрологія - це наука землян про те, як знайти в житті свою зірку...

 

 

 

Дитина Козеріг

Дитячий гороскоп >> Козеріг

22.грудня-20.січня ..

 

 

Правляча планета: Сатурн.

Щасливе число: 3,5,7,8,14.

Символ: Козел, сходи, баштовий годинник.

Кольори: чорний, темно-коричневий, попелясто-сірий, синій і блідо-жовтий, всі темні тони.

Камені: бірюза, ляпіс-лазур, онікс, місячний кришталь, гранат, лазурит.

Метал: свинець.

Квіти: біла гвоздика, чорні маки, плющ.

Талісман: чорний кіт, диявол.

Щасливі дні - вівторок, субота. Невдалі дні - понеділок, четвер

 

Безумовно, це найбільш дисципліновані діти. Їм неодмінно треба жити по режиму, мати обов'язки по будинку з самого раннього віку, відповідати за молодших дітей або домашніх тварин. Вони незвичайно серйозні і відповідальні - настільки, що іноді здаються старше свого віку. На них можна покладатися з пелюшок, вони слухаються дорослих і сумлінно виконують все, що від них вимагається.

Малюк-Козеріг не стане Вам докучати, якщо Ви твердо пообіцяєте, що, закінчивши справи, пограєте з ним. Найкраще, якщо Ви щодня будете певні години присвячувати спілкуванню з дитиною. Маленький Козеріг - один з тих рідкісних неегоістічних дітей, який розуміє, що не все час батьків повинно належати тільки йому. Він вміє грати на самоті, він взагалі може бути надзвичайно замкнутим. Вам доведеться виховувати в ньому товариськість, а також оптимізм, тому що діти цього знака схильні бачити у всьому переважно похмурі сторони. Це пояснюється тим, що Козерог споруджує навколо себе свого роду захисну оболонку: він упевнений, що чим більше готуватися до появи небезпеки, тим імовірніше можна її уникнути.

Маленьких Козерогів треба частіше хвалити за хорошу поведінку - вони й справді поводяться не в приклад краще за інших дітей. Козерогові дуже важливо схвалення його дій, визнання і повагу. Побачивши, що Ви віддаєте йому належне, малюк буде ще більше старатися порадувати Вас.

Ці діти вміють і люблять вчитися. Переважно вони проявляють інтерес до таких предметів, від яких очевидна практична користь - точні науки, іноземні мови, право та особливо історія. Втім, запас працездатності та амбітності у дітей-Козерогів настільки великий, що серед золотих медалістів на перевірку Козерогів виявляється більше, ніж представників будь-якого іншого знака.

До свого утворення Козероги ставляться дуже серйозно і відповідально. Їм не потрібні показні п'ятірки; свої відмітки вони отримують за об'єктивні всебічні знання. Вони не тікають гуляти, перш ніж зроблять уроки. Іноді це обертається перебором і ущемляє інші сторони життя. Батькам треба донести до дитини-Козерога, що життя прекрасне у всіх її проявах, а відпочинок так само важливий для повноцінного існування, як і робота. Через так званого комплексу перфектівізма (коли дитина прагнути все робити досконало і переживає, якщо в чомусь програє одноліткам) у маленького Козерога може розвинутися маса інших комплексів - щодо зовнішності, наприклад. Дівчинка-Козеріг може випробувати страшний удар, коли виявить, що однокласник віддав перевагу їй більш симпатичну або товариську подругу, яка нічим не «заслужила» такого щастя. Дитині треба пояснити якомога раніше, що крім заслуг і нагород у світі існують почуття, які не підпорядковуються розпорядженням і логічним доводам.

Дітей-Козерогів треба примушувати якомога більше рухатися і обов'язково робити ранкову зарядку. Козеріг відповідає в тілі людини за опорно-рухову систему, тому діти цього знаку дуже схильні до захворювань суглобів.

Маленькі Козероги - талановиті організатори з раннього дитинства. Їх часто вибирають старостою або доручають небудь відповідальні справи. Козероги ставляться до появи молодшої дитини в сім'ї як до належного, вони приймаються доглядати за новонародженим і з захопленням виховують брата чи сестру.

 

cлідуюча>>>