Вход на сайт

Астрологія - це наука землян про те, як знайти в житті свою зірку...

 

 

 

Гороскоп Друїдів

Таємничий Гороскоп друїдів

Гороскоп Друїдів

Гороскоп друїдів є найдавнішою астрологічної системою, яку ще до поширення християнства застосовували жерці деяких північних народів Європи, включаючи Галію, Ірландію та Британію. Ці гороскопи мають і інші відомі назви - галльський гороскоп і кельтський гороскоп.

 

Жерців у цих народів називали друїдами. У їх головне завдання входило збереження переказів і мудрості предків, завдяки яким можна було здійснювати магічні ритуали для зцілення, привороту, боротьби з ворогами і прохання допомоги у представників іншого світу по будь-якому іншому приводу.

 

З популяризацією християнства друїди потрапили у складне становище, оскільки були оголошені язичниками. Однак їх сили побоювалися і в їхніх послугах потребували навіть королі, тому могутні жерці часто ставали радниками при знатних вельмож і брали активну участь у політичному житті держави.

 

Згадки про розвиток науки друїдів

 

Для приходять з півдня Європи загарбників друїди і їх прихильники представляли серйозну перешкоду, оскільки вміли створювати враження того, що сама стихія і місцева природа протистоїть незваним гостям. У ту пору виникло багато легенд, балад і народних пісень про боротьбу прибульців і друїдів. Як відомо, диму без вогню не буває, тому навіть сучасні вчені підтверджують могутність древніх жерців і їх знайомство з законами природи.

 

Юлій Цезар в I столітті до нашої ери згадував, що друїди навчали своїх послідовників багатьом наукам, в тому числі розповідали про рух світил, законах природи, влади безсмертних богів. Образи богів друїдів сильно відрізнялися від опису богів більш південних народів, чим приводили останніх в подив. Цікаво, що друїди уникали робити записи своїх розрахунків, тому їх астрологічні таблиці не виявлені.

 

Можливо, вони це робили для приховування таємниці свого вчення або, побоюючись, що їх наука буде використана проти них самих. З іншого боку зараз достеменно відомо, що в період з III по V століття нашої ери друїди складали і записували індивідуальні гороскопи для знатних осіб європейських держав.

 

Основні принципи друїдів, які відображаються в гороскопі

 

Показово, що жерці-друїди скрізь проводили паралель між людьми і деревами. Самі вони воліли не віддалятися далеко від лісів, вважаючи цю середу проживання найбільш природною і сприятливою для людей. Згідно їх переконанням саме дерева є основним джерелом сили людини.

 

Критичними точками при розрахунках гороскопів були обрані дати зимового і літнього сонцестояння, а також весняного і осіннього Рівнодення. У ці дні було прийнято приносити жертви богам і влаштовувати парадні ходи з елементами карнавалу. Оскільки друїди проповідували різні течії, то жертвами вибиралися різні тварини. Зазвичай це були білі бики, проте є думка, що траплялися і людські жертвоприношення.

 

За основу розрахунку індивідуального гороскопу береться відстань Сонця від Землі в момент народження. Друїди маніпулювали двадцятьма двома унікальними деревними знаками, включаючи чотири переломні точки рівнодень і сонцестоянь, а також ще 18 знаків, які використовувалися двічі. Всі ці символи розташовувалися в протилежних один до одного секторах кола різного розміру. У підсумку Сонце за рік проходило через 40 секторів (4 +18 * 2 = 40). Збереглися стародавні трактування друїдів, що відносяться до конкретних тимчасових періодах року і пов'язані з характерами і особливостями людей, народженими під певними знаками.

 

Система складання гороскопів тільки на перший погляд видається простою. Всі знаки об'єднуються в групи по три і по шість. Знаки з однієї групи володіють загальними ознаками. Наприклад, Яблуня, Ялина і В'яз відрізняються повнотою і цілісністю, а Кипарис, Тополя та Кедр пов'язані стійкістю до впливу низинних почуттів і близькістю до вищого. Сосна, Верба і Липа - це звучне простір, а Модрина, Рябина і Клен відрізняються різноманітністю. Волоський Горіх, Жасмин і Каштан наділені вищим моральним кодексом, а Ясен Граб і Інжир безпосередньо підпорядковуються формоутворення.

 

Друїди використовують горизонтальну вісь, що проходить через точки рівнодення - знаки Дуба і Маслини. Дуже важливо сприймати ці точки спільно, оскільки через них у людини проходить «горизонтальна» або матеріальна зв'язок з усім сущим. Дуб (весняна точка) відноситься до стихії Вогню, а Маслина (осіння точка) - до стихії Води. Вертикальна вісь при розрахунках проводиться через точки Зими і Лета. Вона символізує зв'язок з божественним або вищим. Зимова точка, Бук, пов'язана зі стихією Землі, а річна точка, Береза, зі стихією Повітря. Друїди також оперують квадрат Вогню, Повітря, Води і Землі. Квадрат Вогню, де присутня Дуб, символізує активність, волю, прагнення до вищих ідеалів.

 

Квадрат Повітря з Березою - це єднання протилежностей, єдність зовнішнього і внутрішнього, адаптація без утрати для своєї сутності і готовність вирішувати проблеми. Квадрат Води, де є символ Маслини, відноситься до творчої силі Всесвіту, фізичному та духовному процвітанню, родючості, природної гармонії і осмислення джерела краси. Квадрат Землі з символом Бука - це прагнення до самостійності, формалізації всіх процесів і встановленню контролю над проявленим світом.

 

Маючи намір скористатися гороскопом друїдів необхідно забути про інших системах складання прогнозів на майбутнє. Вивчаючи гороскоп друїдів можна почерпнути для себе багато нового і дивного. Стародавня система знань і зараз допомагає краще усвідомити риси власного характеру і уберегтися від неприємностей, хвороб і бід.

 

cлідуюча>>>

 

Карта: