Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

Зібралися грати на природі з дітьми? Влаштуйте змагання з бадмінтону!

Ігри на природі

          Все рідше і рідше можна чути на спортивних майданчиках тугі хлопки воланів об бадмінтонні ракетки. Дворові змагання з бадмінтону пішли в минуле. Раніше популярна сімейна гра останнім часом перестала бути обов'язковим атрибутом будь-якого пікніка.

 

А разом з тим, при відносно дешевого інвентарю в своєму найпростішому варіанті «пляжного бадмінтону», вона марно забута. Ну, про корисність рухливих ігор на повітрі сказано багато. Написано сотні книг, і захищені дисертації! І адже все, що необхідно зробити, плануючи змагання з бадмінтону на природі з дітьми - це захопити з собою, окрім пива і шашликів, дві бадмінтонні ракетки і волан. А потім на галявинці, під ласкавим сонцем, взяти в руки ракетку і відчути свій професіоналізм в ….. і перейнятися найдавнішою історією, укладеної в цій простій грі.

 

     Гра в бадмінтон двома ракетками і воланом вперше згадується в літературних джерелах чотирнадцятого століття в Азії. Але своїм ім'ям вона зобов'язана зовсім не азіатам, а назві британської садиби Бадмінтон-Хаус. Тут лордом Бофорта вперше була побудована спортивний майданчик для гри в бадмінтон. В Англію цю гру завезли з Індії, що була у той час англійською колонією.

 

В нашій країні, до речі, ця гра стала відома раніше і називалася вона «гра в волан». Але тільки англійцям, з властивою їм скрупульозністю, вдалося перетворити цю гру в олімпійський вид спорту.

 

            Грати самим, вчити наших діток цієї нескладної, але захоплюючій грі на природі - хіба не це хоч і маленький, але шматочок щастя. Щоб влаштувати змагання з бадмінтону, зовсім не обов'язкова спеціальна площадка (15,4 мх5, 2м) і сітка. Достатньо бажання робити що-небудь разом. Можна влаштувати невеликий турнір з символічним призом.

 

          Правила гри в бадмінтон схожі на волейбольні - впав на вашій половині волан - або перехід подачі, або програне очко. Раніше грали до 11 очок (це жінки і діти), тепер в професійному спорті грають до 21. Але це не важливо. Щоб гра була більш живий і динамічною можна грати хоч до п'яти, хоч до семи очок. Перша подача повинна проводитися ударом знизу вгору, а далі бийте як завгодно. Не вважаються тільки удари боковими частинами ракетки і частинами тіла.

 

        Не варто забувати, що у великих містах є секції, де ваша дитина може навчитися грати в бадмінтон професійно. Але це не головне. Сімейні змагання з бадмінтону під відкритим небом не тільки корисні, але й захоплюючі. Крім здоров'я і прекрасного самопочуття ваші спільні ігри додадуть малюкові ще і додаткову упевненість в собі і своїх силах.

 

              У кожного є свої улюблені способи відпочинку для всієї родини. Дуже часто батьки завантажені роботою, часу на спільний відпочинок з дітьми катастрофічно не вистачає. Тому сімейний уікенд може включати в себе і виїзд в ліс або на дачу з неодмінними шашликами, купання в озері, різноманітні ігри-Розвивалки з дітьми на природі. Все це прекрасно!

 

Кожна секунда вашого спілкування з дітьми зміцнює їх впевненість у своїх силах, дає вам можливість брати безпосередню участь у їх вихованні. І, звичайно, на своєму особистому прикладі ви прищеплюєте юним чадам основи життя в сучасному суспільстві.

 

 P.s. А різновиду гри в бадмінтон - самі різні, наприклад, гра НОГАМИ в бадмінтон

 

cлідуюча>>>