Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

Кола для купання та інші аксесуари для басейну необхідні для навчання плаванню

У деяких країнах ( Бельгії , Швеції , Нідерландах , Естонії , Норвегії , Фінляндії і в Данії ) до шкільної програми включені уроки плавання . Мета - прищепити основні навички та навчити правильно поводитися на воді у надзвичайних ситуаціях , а також розвинути техніку плавання . Однак багато сучасних батьків , серйозно займаючись розвитком своїх дітей , починають з перших днів життя загартовувати їх , використовуючи круги для купання. Новонароджених слід навчати плаванню поступово.

 

Є кілька причин , по яких батьки вибирають для своїх дітей заняття в басейні. Серед них медичні аргументи : загартовування організму , розвиток м'язів , опорно - рухового апарату і формування гарного тіла . Крім того , плавання сприяє гармонійному розвитку особистості , психіка формується таким чином , що дитина в майбутньому завжди зможе пристосовуватися до будь-якій роботі і керуватиметься амбіціями в кожній справі .

 

Діти , за деяким винятком , не вміють самостійно плавати до чотирирічного віку , тому найчастіше навчання проводиться в басейнах під наглядом фахівців і за спеціальними програмами . Для занять дитині буде потрібно :

 

беруші для захисту вух від води ;

окуляри для поліпшення видимості під водою і захисту очей від хлорованої води ;

шапочка для захисту волосся від хлорованої води і додання тілу обтічної форми , а так як волосся після занять залишаються сухими , виключає переохолодження організму ;

дошки або кола для плавання , виконання певних вправ .

 

Існують різні школи та методи навчання плаванню дітей різних вікових груп і фізичного стану організму. Відомий метод , коли дитину кидають у воду , а він , борсаючись , сам знаходить спосіб виплисти і з цього моменту вже може триматися на воді. Однак професіонали застосовують метод поетапного навчання . В результаті , поступово звикаючи , малюк не переживає стрес , а відчуває радість від занять в басейні.

 

На першому етапі відбувається адаптація дитини до водного середовища . Тут його навчають координації простих рухів , а також пересування у воді за допомогою плавальної дошки або кола чи підтримуючи дитини двома руками. На другому етапі дитину вчать лежати на спині і тримати руки уздовж тулуба . Наступним кроком є розвиток рухових здібностей: переслідується мета навчити малюка правильно рухати руками і особливо ногами. Після цього професіонали мають на меті підвищення мобільності у водному середовищі за рахунок вдосконалення стилю.

 

Якщо навчання на перших двох етапах можуть проводити батьки , використовуючи для цих цілей ванну , то подальше вдосконалення можливо під керівництвом професіоналів . Для кожного етапу дитина повинна мати для плавання необхідне спорядження та іграшки , тоді заняття доставлять йому задоволення і дадуть очікувані результати.