Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

Садочки чи няні

Садочки чи няні

Перед сучасними батьками дуже часто виникає питання: віддавати дитину в дитячий сад або залишити з нянею.

 

Здається, що садок - це дуже зручно і недорого: колективсправжніх професійних педагогів, які готові кожну секунду приходити на допомогу вашому малюкові, а також збалансоване дитяче харчування, дитячі лікарі та психологи.

 

Ласкаво просимо до нас в дитячий садок!

 

Однак по-перше, в мегаполісах і не тільки, катастрофічно не вистачає дитячих садків.

 

По-друге, молоді педагоги зараз не хочуть працювати за фахом через низьку заробітну плату, а як наслідок це призводить до того, що робити в дитячі садки приходять далеко не професіонали.

 

По-третє, у зв'язку з поганим фінансуванням дитячих навчальних закладів, дуже часто садочки не відповідають жодним нормам: ні санітарним, ні пожежним.

 

Чим ще можуть лякати батьків дитячі садки? Це як правило, переповнені групи, не якісне харчування, часто відсутність особистих санітарних книжок у персоналу. Іноді навіть, трапляється, що вихователі у дитячому садку влаштовують наскрізне провітрювання саме в той час, коли діти грають у групі на підлозі. 

У приватних дитячих садках, ймовірно, ми не зустрінемо такого, але й платити за них доведеться значно більше, та й від ГРЗ в колективі тут також ніхто не застрахований.

 

Здається, що вихід з даної ситуації у батьків може бути тільки один - це найняти няню.
Фахівця з досвідом роботи, навіть можливо, з педагогічною освітою, яка  весь день буде присвячувати тільки вашій дитині. Повноцінне харчування, ніяких протягів, регулярні прогулянки на свіжому повітрі, всі гудзички застебнуті, шарфик зав'язаний, розвиваючі ігри та постійний контроль.

 

Але і з нянею не завжди все так добре, як нам того хотілося.

 

Всі ми знаємо, що агентства з підбору нянь не завжди сумлінно ставляться до своїх обов'язків. Неперевірені паспорти та анкетні дані шукачів роботи, ймовірні приховані проблеми зі здоров'ям приводять до того, що так званий «педагогічний» персонал, який направляється в наш дім на роботу, люди, яким ми довіряємо найдорожче, що у нас є - дуже часто не виправдовують усіх наших сподівань.

 

Скрізь є свої плюси і мінуси, але приймати рішення доведеться тільки вам. І пам'ятайте, воно повинно, в першу чергу, відповідати інтересам вашої дитини.

 

cлідуюча>>>