Вход на сайт

Дитячий садок

Приватний і державний дитячий садок. За чи проти.

Чи відвідувати дитині приватний дитячий садок? Важливо перевага дитячого саду - шанс малюка поспілкуватися із своїми однолітками. В іграх з дітьми власного віку закладаються основи контакту з оточуючими, розвиваються уміння діяти спільно, усвідомлювати інших людей, допомагати і співчувати власним ближнім.
Всі ці навички, звичайно, придадуться дитині в подальшому. Крім того, вони зформують основні особливості особистості, життєві цінності, інтереси, почуття до себе і до людей, тобто, задають спрямованість особистісному розвитку малюка.

Дитячий садок, чи домашня оранжерея

Років три тому я з жахом слухала свою подругу, яка розповідала мені про домашнє навчання і про те, що не буде віддавати дитину в дитячий сад. «Як так можна? - Обурювалася я. - Дитина виросте соціальним Мауглі! »Коли я була вагітною, у мене не було ніяких сумнівів в необхідності дитячого садка для моєї дитини.
Тепер, коли Максим стрімко наближається до триріччя і для нього вже заброньовано місце в садочку «Ластівка», я просиджую на форумах, присвячених домашньому навчанню, і думаю, думаю, думаю ... Чи справді це необхідно моїй дитині?

За що беруть хабарі в дитячих садках?

Як не дивно, навіть така, здавалося б, нешкідлива сфера, як виховання в дитячих садах маленьких дітей - теж виявилася вражена хабарництвом.
І знову ж таки, одна з головних причин цього явища - це злиденне становище і гнітюча бідність переважної більшості дитячих дошкільних установ в сучасній Україні.
Само собою, тут не йде мова про приватні садки за високими парканами і з власною охороною, в які ходять чада "сильних світу цього» - депутатів, олігархів і інш. Ми маємо на увазі міські звичайні (або - трохи краще звичайних) дитячі садочки, куди ходять діти робітників, вчителів, водіїв, інженерів, лікарів, та інших «типових» українців.

Садочки чи няні

Перед сучасними батьками дуже часто виникає питання: віддавати дитину в дитячий сад або залишити з нянею.
Здається, що садок - це дуже зручно і недорого: колективсправжніх професійних педагогів, які готові кожну секунду приходити на допомогу вашому малюкові, а також збалансоване дитяче харчування, дитячі лікарі та психологи.
Ласкаво просимо до нас в дитячий садок!