Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

"Мова" плачу

"Мова" плачу

Напевно, існують діти, які кричать дуже рідко. Але, будьте впевнені: такі діти бувають тільки в інших!В загалі, все дуже просто: у немовляти немає іншої можливості зв'язати себе з навколишнім світом. Тому безглуздо дозволяти кричати дитині, адже він тільки тоді остаточно заспокоїться, коли буде усунена причина його крику, треба скоріше знайти цю причину.

 

Крик від голоду. Цей крик наростає поступово - від ниття час від часу до оглушливого ревіння. Дитина хоче їсти, і відчуття голоду стає все більш нестерпним.

 

Ігнорувати крик від голоду - це межує з мукою дитини.

 

Крик через погане самопочуття. Дитина не в змозі поскаржитися, і починає кричати як сирена. Причиною можуть бути і мокрі пелюшки, і холод, і перегрів.

 

Крик болю. Це сильний, тривалий крик, інтенсивність якого, то знижується, то підвищується знову. Або, що типово при кольках, постійний, наполегливий, вимогливий крик.

 

Дитина кричить і підтягує ніжки до живота. Причиною такого крику, також може бути біль при прорізуванні зубів, або при запаленні середнього вуха.

 

Крик від нудьги. Багато батьків називають це свавіллям. Їм здаються необгрунтованим такі пхикання, а дитина при цьому вимагає тільки одного: любові і спілкування. Деякі батьки не звертають на такий плач ніякої уваги, але ж навіть самі крихітні малята вже мають право на те, щоб з ними розмовляли і займалися - їм нудно лежати в ліжечку і без кінця дивитися в білу стелю.

 

Крик протесту. Дитина раптом починає голосно кричати. Найчастіше його щось не влаштовує - випала пустушка з рота, мама несподівано зупинилася на прогулянці. Дитина таким чином протестує проти змін.

 

Крик втоми. У дитини нічого не болить, він ситий, його переповили - і все ж він реве, а пізніше навіть «заходиться від крику». Він кричить, його не можна заспокоїти, навіть уклавши в ліжко. Щоб визначити потрібний момент і вчасно вкласти дитину спати, потрібно мати тонке чуття. Таким вечірнім криком дитина переробляє свої денні враження та емоції.

 

Не думайте що ви погані батьки, тільки тому, що не можете заспокоїти свого крикуна. Знайте, що існують «атаки криком», при яких дітей взагалі не можна заспокоїти. У таких випадках потрібно просто спробувати все - одне за іншим, і з'ясувати, чого ж таки дитині не вистачає.

 

Розуміння «мови крику» своєї дитини прийде з часом, і незабаром ви навчитеся належним чином реагувати на нього.

cлідуюча>>>