Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

Криза трьох років: куди бігти і де ховатися?

Криза трьох років

Бігти, звичайно, нікуди не треба, і ховатися теж, хоча дуже хочеться, особливо, коли ваше сонечко і зайчик катається по землі в істериці і вимагає чергову шоколадку, і ви з жахом ловите себе на думці: «Це не моя дитина. Мій був спокійний і слухняний зайчик, а цей ..... ».

 

Ні, дорогі батьки, можу вас запевнити, дитина саме ваша. Просто вона дорослішає і поки ще не знає, що йому робити з цією «дорослістю» і як себе вести далі. Ну, що ж, давайте розбиратися.

 

Якщо на будь-яку вашу пропозицію дитина відповідає «Ні», а раніше він це робив із задоволенням, якщо він прагне все робити сам, відкидаючи будь-яку вашу допомогу, якщо грубить вам, бабусі і дідусю, якщо вимагає від вас йому підкорятися допомогою істерик, капризів, плачу, якщо дитина стала впертою і непокірною - вітаю, ви переживаєте одне з найгостріших і важливих дитячих криз: криза трьох років.

 

Ваша дитина вчиться бути самостійною і незалежною, відстоювати свою думку. Не потрібно її карати і лаяти, просто треба допомоти.

 

• Дорогі мами й тата, визнайте нарешті, що ваш малюк сталв дорослим (майже став), а це означає потрібно навчиться поважати його думку і бажання стати самостійним. Хоче він помити підлогу, нехай миє. Волога ганчірка і трохи води у відрі не зіпсують паркет. Потім, коли дитина засне зі щасливою усмішкою від зробленої роботи, ви можете підлогу і перемити. Головне тут, він зробив це САМ.

 

• Надайте дитині вибір. «Ти будеш їсти борщ з червоної або жовтої тарілки?» Дивишся, і той факт, що доведеться з'їсти нелюбимий борщ, залишиться непоміченим.

 

• Не змушувати, а просити. «Сонечко, допоможи мені нести пакет, а то мені важко.» І дитина буде старанно допомагати, а не прагнути втекти подалі від мами і ближче до проїжджої частини дороги.

 

• Краще почати одягатися за годину до передбачуваного виходу з дому, ніж потім лаятися на дитину, коли він скаже, що буде одягатися сам. Розраховуйте час і уникнете істерик.

 

• Ніколи не принижуйте дитину. Замість «Я ж тобі казала, що в тебе нічого не вийде!» Скажіть: «Ну, звичайно, ти не зможеш сам застібнутися, тут он скільки гудзичків. Я б теж відразу не змогла »

 

Криза трьох років не буде настільки страшною, якщо підійти до неї з терпінням і гумором. Колишній мамин хвостик відпускає поділ вашої спідниці і йде в самостійне плавання. Порадійте за вашого малюка, хоча який він тепер малюк? Він уже самостійний маленький дорослий.

cлідуюча>>>