Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

Дошкільник та мультфільми

Дошкільник та мультфільми

Ви, без сумніву, любите свою дитину. Але іноді ви втомлюєтеся від його надмірної активності, і спосіб відпочити один: включити йому мультфільми.
Але чи всі мультфільми можна дивитися дитині 5-6 років?
Зараз великий вибір мільтіплікаціонной продукції, і батьки, купивши черговий диск з милими звірятками на обкладинці, садять чадо перед екраном і займаються своїми справами.

 

Радимо все ж попередньо ознайомиться зі змістом мультфільму.

 

Багато сучасних мультфільми розраховані на дорослих людей, і можуть завдати шкоди дитячій психіці. З обережністю вибирайте аніме-мультики, шукайте позначку, що даний продукт саме для молодшого шкільного віку. В аніме багато напрямків, від жорстокого насильства до порно (хентай аніме), тому уважно дивіться, що купуєте.

 

Ні в якому разі не треба дітям дивитися нові серіали Котопес, Губка Боб, Круті Бобри і тому подібні мультфільми. Ні, ці мультфільми смішні, якісно зроблені і цікаві, але розраховані на категорію дітей від 10 років. Вони намальовані спеціально непропорційно, з різними каліцтвами, і багато жартів там з явним підтекстом. У дитини йде деформація сприйняття, якщо він побачить Котопса, наприклад.

 

Дитина 10 років вже більш сформований і розуміє, що таких звірів не буває, і ставиться до нього, як до жарту. А 5 річний приймає всі всерйоз, і це спотворює його сприйняття світу. Він перестає розуміти, що правда, а що ні.

 

Також хочемо зауважити, що в цих мультиках немає ніякої моралі, вони нічому не вчать. Тому окрім шкоди, нічого не принесуть.

Вибирайте наші старі радянські і діснеївські мультики. Їх герої намальовані реалістично, це повчальні мультики, які вчать дітей бути добрими, сміливими і чесними.

 

Також можна дати дитині подивитися різні навчальні програми типу Вулиці Сезам, Уроки тітоньки сови та інші.

І не забувайте, що спільне читання казки та просто ваша присутність для дитини набагато важливіше мультфільмів.

cлідуюча>>>