Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

Як зрозуміти свого малюка

Зрозуміти малюка Ось і сталося - у Вас народився малюк! Нарешті Ви в повній мірі можете обдарувати його своєю любов'ю, взяти на руки, поцілувати ...

 

Стоп! Так, у своїх мріях Ви часто уявляли, як будете качати на руках своє чадо, але коли прийшов час дійсно взяти на руки малюка - Ви відчули невпевненість, і навіть, страх: «Як же мені взяти його на ручки? Він такий  маленький, крихкий... ».

 

Можливо, що в своєму житті Ви вже мали справу з маленькими дітьми, але то були НЕ ВАШІ діти, а тому, і материнський інстинкт як би «спав», тобто Ви не відчували особливих хвилювань з приводу того, як і що потрібно робити з дитиною. Адже у нього є свої батьки, а Ви - так, «нянька на годину».

 

А от коли справа стосується СВОЄЇ ВЛАСНЇ дитини - тут вже материнський інстинкт у всю заявляє про себе: «Йому буде краще, якщо покласти його так ...», «Ой, щось він боляче часто відригує, а не погано це? .. », і тому подібні питання, до нескінченності.

 

Не хвилюйтеся! Малюк сам підкаже Вам, як буде краще. Плюс - Ваша інтуїція. У жінки природою закладено ті почуття, які ДО народження дитини «сплять», а тому Ви й не підозрюєте про них. Але, з народженням малюка, вони «прокинутися» і допоможуть Вам у спілкуванні з малюком.

 

Знайомитися зі своїм малюком Ви, звичайно, почнете ще в пологовому будинку. Спочатку все буде здаватися складним, починаючи з того, як поміняти підгузник або переповити, і закінчуючи годуванням. І, природно, що спочатку, Ви не будете знати, КОЛИ потрібно, наприклад, переодягнути малюка. Досвід прийде з часом. Поступово Ви пристосуєтеся і зможете організувати свій день. Не все відразу.

 

Важливо знати, що малюки НІКОЛИ не будуть плакати просто так (ну, поплакати захотілося). Якщо дитина плаче, значить, його щось турбує. Адже він поки що не може Вам сказати, що щось не так. А тому плач - це єдиний спосіб привернути до себе увагу. Причому, плач може бути різний: вимогливий, манливий, і т. д. З часом Ви навчитеся визначати і розуміти, чого від Вас хоче малюк.

 

Так, наприклад, коли малюк голодний, то плач у нього ДУЖЕ вимогливий. Так як зараз рекомендують годувати «на вимогу» (коли малюк захоче, а не коли пройде, припустимо, 3:00), то деякі дітки можуть, наприклад, посмоктати 5 хвилин і заснути, а вже хвилин через двадцять знову прокинутися і зайти в голодному крику . Тому, придивіться до свого чада, як і скільки він їсть.

 

Також Вас перший час буде турбувати питання: «А наїдається чи він?». Це не складно перевірити: якщо малюк поїв і заснув - то все в порядку. Якщо ж він, посмоктавши одну груди, кинув її і неспокійно поводиться - дайте йому другу груди. У такому випадку дитина знову з жадібністю починає смоктати. Як правило, це допомагає, і малюк наїдається.

 

Якщо ж і після цього він не наївся, значить, у Вас мало молока і потрібно вживати заходів: їсти частіше; пити побільше рідини, а точніше, чай з молоком (зазвичай, це допомагає); та, найголовніше, не нервувати.

 

Крім того, в перші дні буде не легко налагодити годування: молока, як правило, виробляється багато, а малюк стільки поки відразу не зможе з'їсти, і як наслідок, груди набухають і болять. У цьому випадку потрібно просто частіше прикладати малюка то до однієї, то до іншої грудей.

 

Деякі зціджують молоко. З одного боку, це непогано, а ось з іншого - якщо Ви будете постійно зціджувати молоко, малюкові може залишитися мало молока і він буде голодним Якщо у дитини мокрі пелюшки або брудний підгузник, він починає вовтузитися на місці, кректати, хникати. Простіше кажучи, якому будь плачу є пояснення.

 

Також необхідно знати, що з дитиною ЗАВЖДИ треба розмовляти. Зверніть увагу, як вона на це реагує: коли Ви з ним спілкуєтесь і дивіться на нього - він Вас уважно слухає. А якщо Ви ще й посміхаєтеся - він посміхається Вам у відповідь! Крім того, коли малюкові буде місяця три з половиною, він вже може повторювати за Вами деякі звуки.

 

Деякі люди вважають, що поки дитина маленька (немовля), то він нічого не розуміє. Але це НЕ ТАК. Малюки всі розуміють, у них дуже осмислений погляд. Просто поки (років до двох) вони не можуть висловити свої думки в слова, і можуть видавати тільки звуки. Тому, намагайтеся якомога більше часу проводити з дитиною, спілкуйтеся з ним.

 

Малята дуже чутливі до того, як до них ставляться. Якщо Ви, наприклад, зустрінете немовля-«відмовника» (від якого відмовилася мати ще в пологовому будинку) зверніть увагу на його оченята - які вони сумні, і навіть поведінка у нього не як у «звичайних» дітей.

 

Не переживайте! З часом Ви навчитеся розуміти свого малюка! Для цього потрібно, всього-навсього, побільше з ним спілкуватися і дарувати йому свою любов!

 

cлідуюча>>>