Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

Малюк і тато: один спосіб зробити їх ближче

Малюк і тато

Чоловіки - істоти ніжні, але грубі. Під зовнішньою мужньої і суворої оболонкою ховається ніжна дитяча душа. Але так уже сталося, що прояв почуттів у світі чоловіків рівносильний прояву слабкості. Ось і тепер, з народженням малюка, перед ним постав вибір: залишитися суворим і неприступним батьком сімейства або стати дитині другом, братом, другою половиною, але втратити авторитет. Чоловікові важко проявляти свої почуття, але в ваших силах допомогти йому.

 

Є засіб, який діє безвідмовно - це гра. Ваш чоловік – та ж дитина. І гра допоможе йому розкритися в прояві почуттів. Він любить малюка, це незаперечний факт, але не знає, як висловити свою любов. Так допоможіть йому!

 

Спільна гра батька і дитини - що може бути чарівніше, миліше, зворушливо?! Організувати таку гру просто. Намалюйте або виріжте з журналу картинки із зображенням різних тварин і запропонуйте чоловікові влаштувати домашній зоопарк. Картинки необхідно розвісити по всьому будинку. Далі чоловік повинен ходити з малюком на руках і знайомити його з забавними звірятками. Нехай використовує ласкаві назви. Підкажіть йому навчити дитину тому, як тварини розмовляють. А самі займайтеся домашніми справами.

 

Дитина повинна буде повністю віддана батькові. Помічники тут не потрібні. Не дивуйтеся, коли почуєте від свого суворого чоловіка такі дитячі забавні фрази, як «Ходімо, пошукаємо півника! Де наш півник? Ось він, з красненькою борідкою! Як півник розмовляє? Ку-ку-рі-ку! Син (дочка), як півник розмовляє? Повтори! А де у нас кішечка? Ось наша кішечка! »І т.д. і т.п.

 

Реакція дитини на гру передбачувана - це інтерес, сміх, посмішка. А реакція тата на подібну реакцію чада - розчулення, азарт, бажання продовжити гру.

 

Бачачи, що його суспільство і спільні ігри приємні малюкові, тато не зможе зупинитися і гра в зоопарк переросте в гру «батько - дитина». Не дивуйтеся, коли чоловік, прийшовши з роботи, захоче познайомити малюка з пірамідкою або брязкальцем. Сприймайте це як належне, заохочуйте їх спільне спілкування. Слова: «Ми так нудьгували по татові! Нам так сподобалося грати в зоопарк, що більше ніякі ігри з мамою не цікаві!» Стануть найкращим стимулом.

 

Запропонуйте інші спільні ігри. Наприклад, в паровозик або літачок. Пошліться на те, що мамі важко катати на собі карапуза. Нехай тато не лінується, а чесно зображує гудок паровоза або мотор літачка, у відповідь повний радісного захвату сміх чада стане його нагородою. Пізніше чоловік увійде у смак, відчує себе дитиною (ми знаємо, що він і є дитина, просто боїться собі в цьому зізнатися), і ігри з малюком почнуть приносити йому не менше задоволення, ніж синові (дочці).

cлідуюча>>>