Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

Корисні дрібниці для сімейної вилазки на природу

Щоб поїздка на природу вийшла максимально затишній, слід захопити з собою вагон дрібниць, які допоможуть забезпечити позитивне настрій під час відпочинку.

 

У наш метушливий час досить складно знайти час заради того, щоб зібратися повністю сім'єю і просто поспілкуватися і з'їздити купити камінь облицювальний. У всіх якісь труднощі і накладки на роботі або в школі. Один тільки вихід - поїхати на вихідні на природу. У разі якщо існує можливість, то на дачу або в село. У разі якщо немає, то просто-напросто вибратися на узлісся, річку або озеро. Це, напевно, найпростіший метод приємно провести всім сімейством час, а також трішки відпочити від міської метушні.

 

Щоб поїздка вийшла максимально затишній, слід захопити з собою безліч дрібниць, які допоможуть забезпечити позитивне настрій на весь період відпочинку. Похідним будиночком для найменших традиційно є дитячі коляски. Тому, якщо дозволяють габарити сімейного авто, про колясці забувати не слід. Для затишного відпочинку решту родичів реальної знахідкою будуть надувні матраци. Вони забирають мінімум місця, практично нічого не важать, а в робоче положення наводяться протягом декількох хвилин. Єдине обмеження - дуже не рекомендується застосовувати матрац у функції надувного човна або своєрідного плоту, особливо людям, невпевненим у своїх плавческіх здібностях. У відмінності від човна, що має пару незалежних відсіків, а також здатною залишатися на плаву при поломці однієї чи двох з них, матрац в разі діри здується в лічені секунди.

 

У разі якщо берег озера або річки, поруч з якими ви призупинилися, не дозволяють організувати безпечне купання дітей, тоді слід прихопити з собою надувний басейн.

 

Найбільшу незручність відпочинку на природі, особливо в лісі або на озері - величезне число комах, які прагнуть урізноманітнити свій раціон за рахунок туристів. Значить, потрібно пам'ятати про це і перед поїздкою зайти в спеціалізований магазин, а також поцікавитися засобами огорожі від комарів, мошок і так далі.

 

У всякому подорожі, навіть самому нетривалому, у вільному доступі завжди мусить бути аптечка. Природно, маленькі подряпини і рани, і ще сонячні опіки не становлять ризику для здоров'я. Однак, практика показує, щоб мінімізувати неприємні відчуття існує єдиний метод - своєчасне надання першої допомоги.