Вход на сайт

Діти та дорослі

Як зрозуміти свого малюка

Ось і сталося - у Вас народився малюк! Нарешті Ви в повній мірі можете обдарувати його своєю любов'ю, взяти на руки, поцілувати ...
Стоп! Так, у своїх мріях Ви часто уявляли, як будете качати на руках своє чадо, але коли прийшов час дійсно взяти на руки малюка - Ви відчули невпевненість, і навіть, страх: «Як же мені взяти його на ручки? Він такий маленький, крихкий... ».

Малюк і тато: один спосіб зробити їх ближче

Чоловіки - істоти ніжні, але грубі. Під зовнішньою мужньої і суворої оболонкою ховається ніжна дитяча душа. Але так уже сталося, що прояв почуттів у світі чоловіків рівносильний прояву слабкості. Ось і тепер, з народженням малюка, перед ним постав вибір: залишитися суворим і неприступним батьком сімейства або стати дитині другом, братом, другою половиною, але втратити авторитет. Чоловікові важко проявляти свої почуття, але в ваших силах допомогти йому.

Криза трьох років ... у мами

Про трирічну кризу у малюків написано і сказано досить багато психологами. Однак багато хто забуває про те, що з цим нелегким віком збігається досить важкий період і в житті мами.
Особливо, якщо мова йде про маму первістка, або ж другої дитини, яка народилася на шість або більше років пізніше першого. Отже, давайте ж подивимося, які ж проблеми турбують матерів, і подумаємо, як краще з ними впоратися?

Діти потребують захисту

«До п'яти років дитина - Бог, з п'яти до 15-ти - раб, а після 15-ти - друг». Так цікаво стверджує давня японська мудрість.
Першу частиною вищесказаного народного педагогічного постулату дуже часто цитують деякі психологи, налаштовуючи батьків демократично ставитися до малюків.
Але ось про другу, вельми дивною частини цієї мудрості, якось не розказують. Звичайно, в кожній культурі сформовані свої погляди на виховання дитини. Минуло не одна тисяча років, поки людство засвоїло, що кожна людина, яка б вона не була(а особливо маленька) є неповторною. Нарешті, люди прийняли закони, які стали оберігати наше багатство - дітей.