Вход на сайт

Діти та дорослі

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

Як правильно робити домашні завдання з дитиною

Багато батьків скаржаться на те, що у них не вистачає терпіння, коли вони разом з дитиною роблять уроки. Вони зриваються, лаються, дитина плач. День за днем ситуація погіршується й у дитини з'являється стійка відраза до домашніх завдань і до навчання в цілому.
Інші батьки взагалі воліють берегти свої нерви і не перевіряти уроки. Дитина в такому випадку залишається один на один з новим і як правило складним матеріалом, що врешті-решт може призвести до відставання або того гірше до нервового зриву .

Корисні дрібниці для сімейної вилазки на природу

Щоб поїздка на природу вийшла максимально затишній, слід захопити з собою вагон дрібниць, які допоможуть забезпечити позитивне настрій під час відпочинку.

 

Як зрозуміти свого малюка

Ось і сталося - у Вас народився малюк! Нарешті Ви в повній мірі можете обдарувати його своєю любов'ю, взяти на руки, поцілувати ...
Стоп! Так, у своїх мріях Ви часто уявляли, як будете качати на руках своє чадо, але коли прийшов час дійсно взяти на руки малюка - Ви відчули невпевненість, і навіть, страх: «Як же мені взяти його на ручки? Він такий маленький, крихкий... ».

Малюк і тато: один спосіб зробити їх ближче

Чоловіки - істоти ніжні, але грубі. Під зовнішньою мужньої і суворої оболонкою ховається ніжна дитяча душа. Але так уже сталося, що прояв почуттів у світі чоловіків рівносильний прояву слабкості. Ось і тепер, з народженням малюка, перед ним постав вибір: залишитися суворим і неприступним батьком сімейства або стати дитині другом, братом, другою половиною, але втратити авторитет. Чоловікові важко проявляти свої почуття, але в ваших силах допомогти йому.

Криза трьох років ... у мами

Про трирічну кризу у малюків написано і сказано досить багато психологами. Однак багато хто забуває про те, що з цим нелегким віком збігається досить важкий період і в житті мами.
Особливо, якщо мова йде про маму первістка, або ж другої дитини, яка народилася на шість або більше років пізніше першого. Отже, давайте ж подивимося, які ж проблеми турбують матерів, і подумаємо, як краще з ними впоратися?