Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

Давайте познайомимся - "Буратіно"

Давайте познайомимося

Давайте познайомимось!

З Вами на сторінці всесвітньої паутини - дитячий садочок із казковим іменем "Буратіно"

Наш дошкільний навчальний заклад  №2 належить до комунальної власності міста Пологи.

Ми знаходимся у мальовничому містечку з назвою Пологи, що в Запорізькій області - це справжній оазіс радості та казки, який почав функціонувати в 1947 році.

 

 

Коли скінчилсь Велика Вітчизняна війна, та почав відбудовуватися залізничний вузол станції, розбудовувалися також: вузлова лікарня,  залізничний клуб, дитячі ясла №64 на 4 групи.( колишня назва садочку).

 

 В 1979 році, в зв’язку з нагальною потребою того часу в 1979 році, в нашому закладі було добудовано новий корпус на шість груп. Відтоді садок почав функціонувати в складі десяти груп, з кількістю відвідуючих – 230 діточок.

 

В 1997 році, наш ясла – садок було передано до районного відділу освіти і перейменовано в ДНЗ дошкільний навчальний заклад)  ясла – сад №2 «Буратіно». А у  2002 році заклад було передано на баланс Пологівської міської ради. На теперішній час функціонують шість груп, які з радістю відвідують 156 діточок.

 

На даному етапі наш дошкільний навчальний заклад  естетично оформлений, та обладнаний навчальним матеріалом, який дозволяє виконувати всі покладені на нас задачі. При цьому наш коллектив не забуває про лагідну атмосферуму, яка панує  разом з красою, добром, турботою та любов'ю до дітей.