Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

Світлотерапія (і лампа Біоптрон) - ділюся мрією

 

           На мій погляд, кожна розсудлива людина мріє про той щасливий день, коли медицина стане безпечною для здоров'я. Ні, я не про те, що лікарі навчаться лікувати - таки я реалістка, а не казкарка, та й лікарі - такі ж люди, а не чарівники, але ... наука ж на місці не стоїть, розвиваються і технології, і методи, і способи лікування. І я вірю (як не смішно це звучить) в науково-технічний прогрес. Особливо, такі думки мене долають, коли хворіють діти ...

 

Адже напевно, не тільки я розумію, що будь-яка пігулка або мікстура (навіть гомеопатична) може «вилитися боком» і не додати здоров'я. Тому, правильне раціональне харчування, загартовування і регулярні (швидше, постійні) прогулянки на свіжому повітрі, спортивні навантаження - це той мінімум, який я намагаюся забезпечити дітям в «здоровий період» життя. І багато рідини, максимальне зволоження і постільний режим - під час хвороби.

 

Але, звичайно, це в ідеалі. Адже, як правило, одужати тільки на водичці виходить дуже рідко (щоб не сказати - ніколи). Тому, зволожувач повітря, супер пилосос «Хьюля» і лампа «Біоптрон» - це ті речі, які, на мою думку, повинні бути в кожній родині. Про зволожувачі і пилососі я як-небудь розповім окремо, а сьогодні я ще раз помріяти (і може, когось зацікавлю) про самому екологічному способі лікування - світлотерапії.

 

Життєво необхідне світло Сонця

 

            Лікування світлом застосовувалося дуже давно, ще при Гіппократі. Наукового пояснення не було, але завдяки природному сонячному світлу коректувалися різні розлади здоров'я - починаючи від шкірних і закінчуючи захворюваннями крові. Не скажу, що результат був 100%, але, як зараз кажуть «продвинуті дядьки й тітки», - «позитивна динаміка спостерігалася».

 

            Напевно, про світло терапію  як таку, говорити багато не треба, адже кожен на собі відчув (і не один раз), що влітку і в сонячну погоду життя веселіше, простіше, легше, щасливіше, ніж у зимово-осінній період, коли все в противній мряці, бруді, вогкості, сирості. І все сезонні захворювання та загострення припадають на період саме мінімальної «сонячної терапії». І сучасні вчені дали цьому наукове обгрунтування: «Людський організм трансформує світло в енергію (електрохімічну), яка активізує: біохімічні реакції в клітинах, обмінні процеси, імунітет». Але це тільки поверхово, не вдаючись в наукові нетрі. Адже далі світло спектрально розкладався, вивчалися окремо всі його частини, виділялися найбільш безпечні (корисні вони в основному всі), тестувалися і ... так народилася Система світлотерапії Біоптрон.

 

Мої зіткнення з Біоптрон

 

            Спочатку, як і водиться, було слово педіатра, що рекомендує знайти в знайомих, а ще краще купити Біоптрон - диво-лампу, так як постійна нежить привів до аденоїди і не за горами оперативне втручання. Я скептично послухала, почитала в Інтернеті такі ж скептичні відгуки та ... прооперувала дитини, видаливши і аденоїди, і гланди. Хоча, як зараз розумію, можна було цього уникнути, напевно ...

 

            «Другий дзвіночок» був від знайомих, що купили це «досить дороге чудо», і тепер лікуються всі - від бабусь-дідусів, які прямо на очах набираються життєвої (або сонячної) сили і енергії, і до немовлят, яким і пупочок лікували, і попрілості, і навіть комарині укуси. Я продовжувала скептично кивати головою і думати про скоріше психологічної допомоги, адже за 600 доларів (або близько цього) ця лампа Біоптрон не допомогти просто не може фізично. У неї немає на це ніяких моральних прав.

 

            Далі була лікарня, операція, шви. І ось буквально на третій день оперує лікар (якому я дуже довіряю) мало не «наїхав», чому я досі жодного разу не дійшла до Біотрону - прогріти шов? Моєму подиву не було меж - як гріти, навіщо гріти, і для чого?! Але, виявляється - не гріти, а світити! І в тій просунутій лікарні, у фізіотерапевтичному кабінеті, стояло дві великі цептеровской лампи, на які була черга!

 

Причому, не тільки з стаціонарних хворих! Переломи, забиття, зняття больових синдромів, ревматизм, артрит, розтягнення та пошкодження зв'язок, все лор-захворювання, з педіатрії було багато діток, ну і звичайно, рани, шви і т.п. Це тільки те, що я бачила, чула відгуки, поки сиділа в черзі, а потім і відчула на собі - адже не загоюються і збирається запалитися шов буквально за три дні «затягнувся скоринкою». І ось тоді мій скептицизм «як рукою зняло».

 

Звідки беруться невтішні відгуки про лікування лампою Біоптрон

 

            Тепер же я інтенсивно мрію і обов'язково куплю цю лампу, т. к. повірила в реально чарівні властивості світлотерапії. І знаю, звідки беруться люди, які не просто не вірять, але й дають невтішні відгуки про Біотрон, типу, застосовували, але результату - нуль. По-перше, 90% з них таки не застосовували (все-таки дорогувастий прилад), а по-друге, лампа Біоптрон - це не «чарівна таблетка», це реально допомагаючий засіб:

 

 як основне - на початкових етапах будь-якого захворювання

і додаткове - при гострій або запущеній формі хвороби.

 

           Погодьтеся що, наприклад, ангіну, ви не вилікуєте, якщо будете їсти тільки малину. А ось якщо малину, мед, багато чаю, відвару шипшини, плюс інгаляції або полоскання горла, то шансів набагато більше. Так само і з Біотрон. Порізалися, заболів зуб, починається нежить - досить посвітити кілька днів, захворіли більш серйозно - і світимо, і лікуємо - результат буде швидше і продуктивніше.

 

           До речі, один з досить успішних способів застосування світлотерапії - в косметології. Біоптрон омолоджує шкіру обличчя, рук, шиї - будь-яких частин тіла, відновлює пружність, еластичність шкіри, стимулює вироблення колагену. Але, повторюся, він не замінює косметологічні процедури, Біоптрон в кілька разів збільшує їх результативність!

 

           А якщо в сім'ї є діти або бабуся і дідусь - то купити Біоптрон просто необхідно. Адже це справжнісінька «паличка-виручалочка» у будь-якій ситуації.

 

           cлідуюча>>>